samaria2015

Nábor do prípraviek je otvorený. V priebehu dvoch týždňov Vás čakáme v pondelok a vo štvrtok na štadióne ŠTK v Pomlé.

Read more ...

Predohrávky 9.kola bratislavskej ligy:

Domino Bratislava U11 – PFA ŠTK Šamorín U11 2:2 (2:1)

Góly PFA: Szabó 2

,,Bol to náš najlepší výkon. Bol to vyrovnaný duel, mohli sme vyhrať, ako aj prehrať. Našim najlepším hráčom bol Udvardy,“ uviedol tréner Jaromír Urban.

Domino Bratislava U10 – PFA ŠTK Šamorín U10 3:2 (2:0)

Góly PFA: Makky, Jurička (penalta).

,,Odohrali sme vyrovnaný zápas. V prvom polčase to bol bojazlivý výkon. Po zmene strán sme zlepšili pohyb a hrali sme už lepšie. Keby sme v prvom dejstve premenili svoje šance, mohli sme bodovať,“ uviedol tréner Dávid Brányik.

Domino Bratislava U9 – PFA ŠTK Šamorín U9 3:4 (2:2)

Góly PFA: Lami 2, Botló, Csóka

,,Chalani ukázali kvalitný výkon. Nebyť nepremenených šancí mohli sme zvíťaziť aj vyšším rozdielom. Vďaka za bojovnosť,” uviedol vedúci mužstva Štefan Jenčuš.

 

stku7

ŠKO Miloslavov U7 - FC ŠTK Šamorín U7 3:5 

Futbalisti najmladšej šamorínskej kategórie odohrali dnes prvý prípravný zápas, v ktorom porazili domáci Miloslavov 5:3.

Read more ...

dnv stk u9

FC ŠTK Šamorín U11 - ŠK Slovan Bratislava U11 0:7 (0:1) 

Hráči šamorínskej kategórie U11 prehrali v nedeľu zápas výsledkom 0:7.

Read more ...

stk u10

Vedenie ŠTK Šamorín pripravilo pre mládež ďalšiu mimoriadne prínosnú a efektívnu aktivitu. V spolupráci so Základnou školou Mátyása Corvina sa zaviedol nový krúžok pre žiakov spomínanej školy, kde sa budú rozvíjať futbalové a pohybové schopnosti školákov.

Read more ...

unnamed.jpg

Máme pre vás pár informácií z prostredia našich najmladších vekových kategórií. Už zajtra štartuje pre tri tímy, U11, U10 a U9 jarná časť bratislavskej prípravkárskej ligy. V utorok je pre rodičov pripravené tradičné združenie, na ktorom sa budú prezentovať všetky dôležité body.

Read more ...

Šiesty decembrový deň je už  známy tým, že oslavujeme príchod Mikuláša. Výnimkou to nie je ani u nás v klube a preto, tradične ako každý rok aj v roku 2018 navštívil Mikuláš aj našich najmenšich členov. Prípravkári od kategórie U7 až U11 sa stretli s Mikulášom počas štvrtového tréningu na ZŠ Mateja Bela, kde im rozdal sladké balíčky a zahrali si spolu futbal.

Read more ...

rozpis zápasov1

 


Naši najmenší sa v sobotu bavili futbalom v zápase proti ŠK Vrakuňa. Aj napriek nízkemu počtu v zápase v ktorom sme nemohli ani striedať si chalani zahrali do sýta. Ukázali že futbal ich baví a snažili sa v zápase predviesť herné činnosti ktoré praktizujeme na tréningu.

Read more ...

PHOTO-2019-03-10-20-15-131

Naša predprípravka U7 odohrala v sobotu turnaj v Leviciach. Tentoraz sa však žiadne vyhodnotenie na konci turnaja nekonalo, takže výsledky neboli najdôležitejšie.  Cieľom turnaju bolo to, aby si chlapci s chuti zahrali proti sebe a bavili sa futbalom.

Read more ...

samaria2015

Naši najmenší sa predstavili proti Novej Dedinke v Dunajskom poháry.

Read more ...

dsc 0104

Dňa 12.03.2016 sa v Tomášove odohral posledný hrací deň Bauer cup-u.

Read more ...

u8

Cez víkend v jeden deň sme odohrali turnaj Kukkonia cup v Dunajskej Strede a Bauer cup v Tomášove. Výbery boli poznačené prázdninovým obdobím a chorobami, čo sa prejavilo na počte hráčov, kde ani jedno družstvo nemalo hráča na striedanie.

Read more ...

u8

Tento víkend naši najmenší odohrali niekoľko futbalových duelov za cieľom zdokonalovania svojej futbalovej schopnosti.

Read more ...

dsc 0072

Tím ŠTK Šamorín U8 sa zúčastnil turnaja v Bratislave organizovanom mužstvom SDM Domino.

Read more ...

img 20150611 105335

Na štadióne v Pomlé sa uskutočnil turnaj škôlok a prvých ročníkov základných škôl. Toto podujatie bolo súčasťou jedinečného projektu športovej prípravy deti v predškolskom veku pod hlavičkou klubu ŠTK Šamorín, ktorý nemá na Slovensku obdobu.

Read more ...

img 1194

Futbalový klub ŠTK aj v tomto roku pokračoval v tradičných oslavých MDD. V Pomlé bolo veselo, deti prišli na svoje.

 

brezova

Záujem o futbal v klube ŠTK Šamorín sa zvyšuje. Dôkazom toho je počet deti v najmladšej kategórií U8.

Read more ...

 

dsc 0035Skvelý výkon našich najmenších!

,,Mužstvo tvorilo len 6 chlapcov, ktorý podali vo všetkých zápasoch výborne výkony a vydali zo seba všetko. Za to im patrí obrovská vďaka. Za tieto výkony zožali aj zaslúženú odmenu v podobe druhého miesta, odniesli si pekný pohár a medaile. Navyše Martin Jenčuš sa stal najlepším strelcom turnaja. Siahali sme aj na prvenstvo podujatia, avšak v poslednom zápase, kde nám už chýbali sily, sme prehrali s domácim mužstvom FK Močenok 1:3. Bol to náš jediný neúspech. Ešte raz by som chcel chlapcom poďakovať a taktiež pogratulovať k výbornému výsledku,“ uviedol Martin Vadovič, vedúci mužstva U7.

Výsledky:

ŠTK Šamorín – Nové Zámky 2:1 (Góly ŠTK: Jenčuš 2), Inter Bratislava 3:0 (Jenčuš 2, Havlík), Senec 1:1 (Jenčuš), Pohronie 4:1 (Jenčuš 4), Rača 4:3 (Jenčuš 3, Havlík), FK Močenok 1:3 (Jenčuš).

FC ŠTK 1914 Šamorín: Martin Jenčuš, Karol Havlík, Martin Vadovič, Oliver Šimlovič, Branislav Dubašák, Dávid Boroš.

dsc 0023

Cez víkend odohrali svoj predposledný hrací deň v Tomášovskej minilige, pričom dva zápasy vyhrali a dva prehrali. Do tabuľky si hráči ŠTK Šamorín pripísali 6 bodov a posunuli sme sa z 5 na 4 miesto.

Výsledky:

ŠTK Šamorín – Malinovo 5:1 (Góly: Jenčuš 4, Pósfay), Nová Dedinka 0:5, FK Šamorín Hamuliakovo 1:4 (Jenčuš), Senec 3:1 (Jenčuš 2, Pivarči)

ŠTK Šamorín: Martin Jenčuš, Mátyas Pósfay, Denis Pivarči, Adam Klimek, Dušan Slivka, Martin Vadovič, Karol Havlík, Oliver Šimlovič, Bruno Dubašák, Rudolf Durdík.

Tréningy zima 2014 – Základná škola Mateja Bela Šamorín

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
17.00-18.30 - 17.00-18.30 17.00-18.30 -

 

 

Prípravné zápasy – 2014/2015

Kolo Dátum Čas Domáci Hostia Výsledok Info
  24.7.    Mosonmagyaróvár 21  ŠTK Šamorín 2:0  
  27.7.    ŠTK Šamorín  Petržalka 2:4  
   1.8.    ŠTK Šamorín  Vasas 1:8  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

dsc 0028

Tím ŠTK Šamorín do osem rokov dosiahol cez víkend pekný výsledok, keď na kvalitne obsadenom turnaji v Močenku získal druhé miesto.

Read more ...

dsc 0001

Cez víkend sa uskutočnil ďalší hrací deň Tomášovskej ligy.

Read more ...

dsc 0015

Osmička odohrala ďalšie štyri kolá vo futsalovej lige. Strelecky sa zaskvel Martin Jenčuš.

Read more ...

dsc 0146res

Mužstvo U8 sa v sobotu zúčastnil kvalitne obsadeného turnaja v Močenku.

Read more ...

img 0039

Aj pre náš výber U8 sa začala Zimná miniliga v Tomášove.

Read more ...

u8 turnaj dl

Naša najmladšia kategória má za sebou ďalší turnaj. Tentokrát sa konal v Dunajskej Lužnej a miestne OFK ho organizovalo pri príležitosti dňa obce. Turnaj mal iba troch účastníkov. Naši mladíci sa stretli najskôr s Kalinkovom a potom s domácimi prípravkármi. "Proti Kalinkovu sme hrali kvalitný futbal, pričom sme nevyužili veľa gólových príležitostí, ale aj napriek tomu sa nám podarilo zvíťaziť v pomere 3:2," vyjadril sa k úvodnému duelu tréner Vadovič. Druhý zápas, ktorý bol v podstate finálový, zvládli Šamorínčania na jednotku: "Chlapci hrali ešte lepšie a súpera sme miestami nepustili na našu polovicu okrem momentov, keď súperov brankár vykopával lopty. Zápas sme zvládli a zvíťazili pekným výsledkom 5:0." 

Tréner Vadovič už tradične mohol hovoriť o skvelých výkonoch jeho hráčov: "Výborné výkony podali Karol Havlík, Erik Veis, Martin Vadovič, Péter Horváth a v bránke Artut Vallašek. Ešte viac ma teší, že výborne hrali aj ďalší chlapci, Samuel Mihál, Oliver Jamrich, Nityananda Hodál a Lukáško Blahuta, ktorý trénuje iba krátku chvíľu a bol vôbec na svojom prvom turnaji." 

Na poslednom turnaji vo Vrakuni dosiahol pekný úspech útočník Erik Veis, ktorý nasúkal najviac gólov a dostal aj cenu pre najlepšieho strelca. Ako bol na tom strelecky v tomto turnaji? "Veis sa stal najlepším strelcom, pričom v dvoch zápasoch sa mu podarilo streliť štyri góly. Za výkon a opäť výborné reprezentovanie nášho klubu patrí všetkým moja vďaka," uzavrel hodnotenie víťazného turnaja Vadovič. 

Výsledky: ŠTK Šamorín – SFC Kalinkovo 3:2 (Góly: 2xVeis, Havlík)

                ŠTK Šamorín – OFK Dunajská Lužná 5:0 (Góly: 2xVeis, Havlík, Vadovič, Horváth )

Zostava ŠTK: Artur Vallašek, Péter Horváth – kapitán, Erik Veis, Karol Havlík, Martin Vadovič, Nityananda Hodál, Samuel Mihál, Oliver Jamrich, Lukáš Blahuta

 

Ešte viac informácií o mládežníckych tímoch nájdete tu

14291628_1867538676807328_7816849572125314707_n.jpg

Počas minulého týždňa sa v mládeži ŠTK odohralo niekoľko prípravných a majstrovských zápasov. Prinášame vám prehľad výsledkov.

Starší dorast U19: 

ŠTK Šamorín - Krakovany 11:0

Mladší dorast U17: 

ŠTK Šamorín - Krakovany 0:0

Starší žiaci U15: 

ŠTK Šamorín - Sopron U14 1:1 

Zostava ŠTK: Janikovics - Škoda, Udvardi, Suchánek, Lépes, J. Bugala, Botló, Kiss, M. Bugala

Rusovce - ŠTK Šamorín 3:0 

Zostava ŠTK: Juhász - Škoda, Udvardi, Suchánek, Nyári, Šníder, J. Bugala, Botló, Hostačný, Kiss, M. Bugala

Tomáš Kállay, tréner ŠTK: "Odohrali sme dva odlišné prípravné zápasy. Kým štvrtkový zápas spĺňal všetky atribúty týkajúce sa futbalovej hry (nasadenie, herný prejav, futbalové umenie), to práve o sobotňajšom zápase povedať nemôžem. Zrejme nám napršalo do nosa a zápas v Bratislave nás dúfam v pravý čas vrátil opäť na zem."

Mladší žiaci U13: 

Turnaj v Senci - 5. miesto

Mladší žiaci U12: 

Kráľová pri Senci - ŠTK Šamorín 1:2

Prípravka U8: 

Futbalisti najmladšej prípravky hrali cez víkend dva prípravné zápasy. Proti dievčenskému tímu Interu U9 strelili Šamorínčania prvý gól, po ktorom však súperky pritvrdili. Zaslúžene sa im podarilo vyrovnať. Potom prišli vyložené šance ŠTK, naši útočníci však trafili len do brankárky. V ďalšom priebehu sa po pekných akciách podarilo Šamorínčanom ešte päťkrát skórovať, súper stihol už len korigovať. V druhom zápase proti domácej Stupave čakali chalani vyrovnanejší duel, súper bol však pod ich sily. ŠTK ich jednoznačne prehralo vo všetkých herných činnostiach a chlapci si zchuti zastrieľali. 

Inter Bratislava - ŠTK Šamorín 2:7

Góly ŠTK: Blahuta 3, Botló 2, Melichar, Urge

Stupava - ŠTK Šamorín 1:12 

Góly ŠTK: Urge 4, Melichar 3, Blahuta 2, Botló, Schmidt, Lančarič

Zostava ŠTK: Gurský - Melichar, Lančarič, Bálint, Schmidt, Blahuta, Urge, Botló 

Ladislav Puha, tréner ŠTK: "V chladnom počasí na kvalitnej umelej tráve si chalani po prvýkrát tento rok zahrali vonku a premiéra nám vyšla na výbornú. Pôvodne sme mali hrať tri zápasy, ale družstvo z Malaciek sa ospravedlnilo z neúčasti. Musím pochváliť tímovú aj individuálnu hernú činnosť hráčov. Aj proti slabšiemu súperovi pri vysokom skóre si plnili defenzívne povinnosti, nevypustili ani minútu zápasu a tak vyhrali oba zápasy zaslúžene."

 

 

Tomáš Kállay ml. hodnotí jeseň.

 

V prvej polke herného obdobia sme sa zamerali v tréningoch na hernú činnosť jednotlivca ako kľučky ,vedenie lopty, jednoduché prihrávky a prvý dotyk z následnými prípravnými hrami 1 na 1, 2 na 2.

V druhej polovici herného obdobia sme sa zamerali na efektivitu zakončenia formou nazvanou liga národov. Chlapcov sme rozdelili na dve skupiny po tri mužstvá súťažilo sa formou malých prípravných hier 3 na 3. Ďalej chlapcov sme rozdelili na dve skupiny prvá skupina hrala na dve veľké bránky a v druhej skupine hrali na 4 bránky kde do dvoch kopali a dvoch prevážali loptu. Cieľom bolo motivovať hráčov hrať na veľké bránky keďže všetci chcú hrať na veľkú bránku.

S hrou v majstrovských zápasoch som spokojný. Chalani podávali dobré výkony , predvádzali pekné akcie, taktiež hra 1 na 1 bola prínosom. Vyzdvihol by som snaha o kombinačnú hru a zároveň fantastické vzájomné povzbudzovanie sa počas zápasov.

Tréner U8 Tomáš Kállay ml.

 

VyhodnotenieU8

 

IMG 559211                          Priebežné výsledky a krátke hodnotenie zimnej halovej ligy prípraviek kategórie U8 po tretom hracom víkende. 

                                                                                  ZIMNÁ MINILIGA PRÍPRAVIEK U8 2018/2019

 

 

 

Rozpis zápasov

     

1,kolo

2,kolo

3,kolo

4,kolo

5,kolo

13:00

Šamorin A

Šamorín B

10:0

15:0

9:1

   

13:15

Slovan BA

Dun. Lužná

3:1

3:1

2:1

   

13:30

Šamorín 7

Senec

2:2

1:3

1:3

   

13:45

Šamorín A

Slovan BA

3:1

1:1

1:0

   

14:00

Šamorín B

Senec

2:2

0:3

1:1

   

14:15

Šamorín 7

Dun. Lužná

1:2

2:4

1:3

   

14:30

Šamorin B

Slovan BA

0:9

0:3

0:6

   

14:45

Šamorín A

Šamorín 7

7:0

6:0

5:1

   

15:00

Senec

Dun. Lužná

0:4

1:2

6:2

   

15:15

Slovan BA

Šamorín 7

5:0

5:1

7:0

   

15:30

Šamorín B

Dun. Lužná

3:2

0:6

0:4

   

15:45

Šamorín A

Senec

6:1

4:3

4:0

   

16:00

Šamorín B

Šamorín 7

1:2

2:2

0:1

   

17:15

Slovan BA

Senec

8:1

5:1

4:1

   

17:30

Šamorín A

Dun. Lužná

5:1

4:1

6:2

   

Tabuľka turnaja :

 

1.kolo body

Body po 2.k

Body po 3.k

Body po 4.k

Spolu

poradie

Šamorín A

15b

28b

43b

     

Šamorin 7

4b

5b

8b

     

ŠK Slovan BA

12b

25b

37b

     

Senec

2b

5b

15b

     

Dun.Lužná

6b

15b

21b

     

Šamorín B

4b

5b

6b

     

Súpiska družstva

Družstvo: ŠTK Šamorín U-8 A 1.kolo

Farba dresov: Zelená

Góly v zápasoch

Číslo

Meno a Priezvisko

1

2

3

4

5

Spolu

1

Valacsay Andras

           

3

Makarov Michal

           

4

Šeliga Oskar

   

1

1

 

2

7

Szegeny Sebastian

   

1

1

 

2

8

Bauer Adam

5

2

4

 

2

13

9

Fekete Lester

2

   

2

 

4

10

Danylo Maxim

3

1

 

2

2

8

11

Bača Samuel

5

 

1

 

1

7

Družstvo: ŠTK Šamorín U-8 B 1.kolo

Farba dresov: Modrá

Góly v zápasoch

Číslo

Meno a Priezvisko

1

2

3

4

5

Spolu

1

Balaz Bruno

           

2

Balaz Alex

           

3

Kubinec Patrik

           

4

Csoka Samuel

           

5

Farkas Daniel

           

6

Mackanic Stefasan

 

3

     

3

8

Selimi Anid

 

2

   

1

3

9

Daniel Buchel

           

Družstvo: ŠTK Šamorín U-8 A 2.kolo

Farba dresov: Zelená

Góly v zápasoch

Číslo

Meno a Priezvisko

1

2

3

4

5

Spolu

1

Valacsay Andras

           

3

Makarov Michal

   

1

   

1

4

Šeliga Oskar

           

7

Szegeny Sebastian

           

8

Selimi Anid

9

1

3

1

1

15

9

Fekete Lester

1

   

2

 

3

10

Danylo Maxim

1

 

1

1

2

5

11

Bača Samuel

4

 

1

 

1

6

Družstvo: ŠTK Šamorín U-8 B 2. Kolo

Farba dresov: Modrá

Góly v zápasoch

Číslo

Meno a Priezvisko

1

2

3

4

5

Spolu

1

Balaz Bruno

           

2

Balaz Alex

       

1

1

3

Kubinec Patrik

           

4

Csoka Samuel

       

1

1

5

Farkas Daniel

           

6

Mackanic Stefasan

           
               

9

Daniel Buchel

           

Družstvo: ŠTK Šamorín U-8 A 3.kolo

Farba dresov: Zelená

Góly v zápasoch

Číslo

Meno a Priezvisko

1

2

3

4

5

Spolu

1

Valacsay Andras

           

3

Makarov Michal

           

4

Šeliga Oskar

           

7

Szegeny Sebastian

1

     

1

2

8

Selimi Anid

1

 

1

 

1

3

9

Fekete Lester

3

1

1

2

3

10

10

Danylo Maxim

1

 

1

1

 

3

11

Bača Samuel

3

 

2

1

1

7

Družstvo: ŠTK Šamorín U-8 B 2. Kolo

Farba dresov: Modrá

Góly v zápasoch

Číslo

Meno a Priezvisko

1

2

3

4

5

Spolu

13

Balaz Bruno

1

       

1

2

Balaz Alex

           

9

Kopiliovic Marko

 

1

     

1

4

Csoka Samuel

           

5

Farkas Daniel

           

TABUĽKA  

Miesto

Tím

OZ

G

B

1.

ŠTK Šamorín A

15

86:12

43

2.

ŠK Slovan BA

15

63:12

37

3.

OFK Dunajská L.

15

35:27

21

4.

MŠK Senec

15

22:36

15

5.

ŠTK Šamorín 7

15

17:53

8

6.

ŠTK Šamorín B

15

10:75

6

 

Tréner Tomáš Kállay ml. a jeho doterajšie hodnotenie mužstva ŠTK A

V halovej minilige pokračujeme v perfektných výkonoch.  Z doterajších odohratých 15-tich zápasov sme 14-krát vyhrali a  1 zápas remizovali. Víťaznou šnúrou 9-tich zápasov v rade potvrdzujeme dominantú hru na ktorej tvrdo pracujeme v tréningovom procese. Chalani predvádzaju úžasné výkony, vyzdvihol by som sebavedomú hru 1 na 1, krásne zakladanie útokov a v neposlednom rade tímoveho ducha a povzbudzovanie spoluhráčov medzi sebou na ihrisku.

 

Tréner Tomáš Kállay ml. a jeho doterajšie hodnotenie mužstva ŠTK B

U chlapcov je pozitívne že majú chuť do futbalu a zabávaju sa hrou. No zároveň pravdou je, že nas čaká ešte dlhá cesta, tvrdá práca. Chalani sa musia veľa učiť a napredovať.

PHOTO-2019-02-18-18-31-03

Naša najmenšia kategória U8 odohrala halový turnaj v Šenkviciach. Chlapci postupne odohrali štyri zápasy, v ktorých sa stretli s mužstvami Slovenský Grob, Limbach, Šenkvice, Jakubov. S tromi víťazstvami a jednou prehrou sa umiestnili na konečnom 2. mieste.

Read more ...

rozpis zápasov1

Prípravka U8 odštartovala jarnú časť súťaže domácim turnajom PMD.

V sobotu 27.04. boli na programe v skupine H  13. 14. a 15. Kolo. Vo všetkých troch zápasoch chlapci podali  dobré výkony a zaslúžene vyhrali každý jeden zápas a získali 9 bodov.

Read more ...

rozpis zápasov1

Prípravka U8 sa zúčastnila v nedeľu 19.05. turnaja Senec Cup.

Turnaj mal kvalitné obsadenie a zučastnili sa ho družstvá MŠK Senec(modrí), MŠK Senec(červení), MŠK Senec(zelení), MŠK Senec U9 C, FK Senica, FC Petržalka, FK Rača, FK 1904 DAC Dunajská Streda, FC Spartak Trnava, FK Inter Bratislava, FC ŠTK 1914 Šamorín, MFK Ružomberok, ŠK Slovan Bratislava, FKM Stupava.

Read more ...

rozpis zápasov1

Prípravka kategórie U8 odohrala v sobotu 25.05. 19. 20. 21. kolo v súťaži prípraviek PMD

Read more ...

rozpis zápasov1

Najmladšia prípravkárska kategória mala v sobotu 08.06. na programe posledné tri súťažné stretnutia v ligovej súťaži PMD skupiny H.

Read more ...

Zástupný symbol pro text

Prípravka kategórie U8 obsadila na turnaji ktorý sa odohral v nedeľu 22.09. v Réci 3. a 10. miesto. 

Read more ...

samariacup

Dňa 18.6.2016 sa konal v Pomle futbalový turnaj kategórii U9 a U7. Na turnaji sa zúčastnilo šesť družstiev v každej kategórii.

Read more ...

u9-turnaj-dl

V nedeľu 22. mája 2016 sme sa zúčastnili na turnaji o Jánošíkov pohár, ktorý sa odohral v Dunajskej Lužnej za účasti 8 družstiev. Hralo sa v dvoch skupinách po 4 družstvách, s počtom hráčov 1+5 a jeden zápas trval 15 minút.

Read more ...

prpravka

Tím Zoltána Ágha sa predstavil proti NMŠK Bratislava a vyhral obrovským náskokom.

Read more ...

senec

Tím U9 absolvoval cez víkend tradičný turnaj vo Viničnom.

Read more ...

img 2321

Síce tím U9 dlho prehrával s lídrom súťaže, nakoniec po parádnom výkone zdolal Vrakuňu 5:3.

Read more ...

img 2339

Tím U9 skončil na domácom Samaria Cup-e na piatej priečke. Potešiteľné je, že najlepším brankárom turnaja sa stal náš Patrik Lasan.

Read more ...

img 2338

Cez víkend sa na našom štadióne uskutočnia dva turnaje Samaria Cup. V sobotu to bude podujatie pre tímy U9 a U10, v nedeľu pre mužstvá U14. Začiatok je o 9.00 hod.

Read more ...

img 2321

Naša U9-tka opäť vyhrala, tentokrát zdolala Karlovú Ves B. Z posledných piatich ligových zápasov vyhrala až štyri.

Read more ...

img 2272

Ďalší slušný výsledok. Tím U9 remizoval v zápase 15. kola bratislavskej ligy na ihrisku FK Šamorín – Hamuliakovo U10 2:2.

Read more ...

img 2277

V zápase 12. kola bratislavskej ligy PMB2 náš tím prehral s Ivánkou pri Dunaji 2:6.

Read more ...

unnamed.jpg

Mladí futbalisti ŠTK zvládli dramatický víkendový duel s Malackami a pripísali si ďalšie tri body.

Read more ...

Subcategories

Hráčsky káder U11

PRÍPRAVKA U11

Prehľad zápasov a Výsledkov

 

 

Tréner: Anton Daniel Tel: 0904 273 307 email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Realizačný tím

Tréner: Anton Daniel

Tréner brankárov: Juraj Baláž

 Káder U11:

 Artur Vallašek, Alex Husvéth, Dávid Szelepcsényi, Jakub Jakubec, Jakub Boledovič, Patrik Patasi, Matúš Lazovský, Nino Zemaník, Boris Benko, Tobias Barnaš, Matúš Makky, Ladislav Puha, Samuel Polin, Marek Polin, Dominik Štefanka, Filip Kuna, Richard Szeif, Martin Lukáček, Adam Árpa

 

 

Read more ...


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin