unnamed_3.jpg

Šamorínčania do 9 rokov si v zápase proti Pezinku schuti zastrieľali.

PSČ Pezinok U9 - FC ŠTK Šamorín U9 0:18 (0:12)

Futbalistov ŠTK čakal súboj s posledným tímom tabuľky. Už po prvých minútach bolo evidentné, kto prebral zápasovú iniciatívu. Šamorínski chalani si poriadne zastrieľali a súperovho brankára prekonali celkovo 18-krát. Občasné príležitosti si vytvárali aj domáci hráči, obrana ŠTK na čele s brankármi však bola bezchybná. Do streleckej listiny sa zapísali aj chalani, ktorí ešte gól nestrelili, celkovo sa ich presadilo až 6. Najlepšie sa darilo Veisovi s Havlíkom, ktorý dali po 5 gólov. Kapitán Mezzei sa postaral o 4 zásahy, Vadovič premenil dve šance a po góle strelili Horváth s Muchom. Šamorínčania celkovo strelili už 45 gólov, Pezinok zasa inkasoval už 104 krát. 

Cez víkend čaká chalanov pod vedením trénera Vadoviča stretnutie proti tímu Pezinok-Cajla. Bude to rozhodne náročnejší súper, ktorý dokázal vyhrať už v dvoch zápasoch. Naši sú zatiaľ v tabuľke na 4. mieste, na prvé Lafranconi strácajú 6 bodov, majú však zápas k dobru. Stretnutie sa odohrá v sobotu o 13:30 v Pezinku.

Zostava ŠTK: Knezovič - Blahuta, Mezzei, Takáč, Veis, Horváth, Mihál, Jamrich, Havlík, Vadovič, Mucha

Góly ŠTK: Veis 5, Havlík 5, Mezzei 4, Vadovič 2, Horváth, Mucha

Martin Vadovič, tréner ŠTK: "Chlapci si so súperom po úvodnej minúte, kedy si Pezinok vypracoval šancu, poradili v podstate bez problémov. Celý zápas boli jasne lepší, vynikali v obchádzaní súpera, pričom si vyskúšali veľa kľučiek a dokázali svoje šance premeniť. Veľká pochvala patrí chlapcom za tímovú hru, keď po úvodných 15 minútach vedeli, že je rozhodnuté, tak sa snažili o to, aby si každý z našich dal gól, pričom po vypracovaní gólovej šance mohli veľakrát zakončiť, ale prihrávkou hľadali spoluhráča, ktorý ešte gól nedal. Po predchádzajúcom zápase, keď bola naša obrana preťažená, si dnes s ojedinelými šancami poradili. Keď sa stalo, že sa súper dostal do zakončenia, brankári si svoje miesto zastali a dobrými zákrokmi si udržali čisté konto."

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin