unnamed.jpg

Šamorínsky tím do 9 rokov sa v sobotu znova predstavil v Pezinku. Proti mestskej časti Cajla podali skvelý výkon a vyhrali 11:0

CFK Pezinok-Cajla U9 - FC ŠTK Šamorín U9 0:11 (0:4)

Po domácej prehre proti Vrakuni pridalo toto družstvo víťazstvá 18:0 a 11:0. Naposledy podali podľa slov trénera Vadoviča ten najlepší výkon Chalani pracovali naplno a domácim Pezinčanom nedali žiadnu šancu. Znova sa strelecky blysol Erik Veis, ktorý bol strojcom šiestich zásahov. V tabuľke ligových strelcov mu patrí so 14 gólmi už 2. miesto. V druhom stretnutí po sebe sa presadil kapitán Horváth, tentokrát zaznamenal dva góly. Dva zásahy patria aj Jamrichovi a 11 gólovú nádielku doplnil jedným gólom debutant Námesný. 

Hráči U10 sú v tabuľke prípravkárskej súťaže síce až na 4. priečke, pred prvou trojicou však majú dva zápasy k dobru. Práve v najbližšom stretnutí sa bude dohrávať pre prípravky ŠTK 3. kolo. V utorok o 16:00 sa odohrá duel medzi Novým Mestom a ŠTK. Veríme, že bude pokračovať víťazná séria na súperových ihriskách aj v Novom Meste, ktoré je v tabuľke na 9. mieste.

Zostava ŠTK: Blahuta, Horváth, Takáč, Veis, Mihál, Námesný, Jamrich, Havlík, Mezzei, Vadovič, Mucha 

Góly ŠTK: Veis 6, Horváth 2, Jamrich 2, Námesný

Martin Vadovič, tréner ŠTK: "Chalani odohrali výborný zápas, vo všetkých herných činnostiach boli lepší ako súper. Zatiaľ najlepší výkon, aký som od nich videl. Bola radosť pozerať sa na to, ako si vedeli poradiť v hre jedna na jedna, vytvárali si veľmi pekné gólové príležitosti, a tie aj dokázali premeniť. Obrana hrala dnes bez chyby, tak isto si dovolili obísť hráča a presnými prihrávkami dokázali prenášať hru. Stred dokázal tieto lopty preberať a vytváral množstvo šancí pre útok. V útoku sme dokázali účinne odoberať lopty, a tým sme vytvárali veľký tlak pred súperovou bránou. Brankár nemal veľa roboty, ale keď už, tak si svoje miesto zastal a pridal aj dobrú rozohrávku. Pre chlapcov veľká pochvala, tento zápas ma veľmi bavil, za čo patrí chlapcom vďaka."

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin