unnamed.jpg

Prípravka do 9 rokov uspela počas týždňa proti prípravke Lafranconi. 

FC ŠTK Šamorín U9 - Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK U9 2:0 (0:0)

Chalani pod vedením Martina Vadoviča potvrdili dobrú formu z posledného obdobia. V prvej 25-minútovke gól nepadol. Naši futbalisti skórovali až v druhom dejstve, presadili sa Mezzei s Havlíkom. Bol to najtesnejší výsledok predohrávaného 13. kola, Šamorínčania však išli za svojím cieľom a porazili tabuľkovo vyššie postaveného súpera. Kategória U9 je zároveň jediným tímom z prípraviek, ktorý dokázal v 13. kole poraziť súpera z Futbalovej akadémie. 

Cez víkend odohrá prípravka do 9 rokov zápas proti vedúcemu tímu tabuľky z Rače. 

Zostava ŠTK: Blahuta, Knezovič, Mezzei, Veis, Balódi, Horváth, Mihál, Námesný, Jamrich, Havlík, Vadovič

Góly ŠTK: Mezzei, Havlík 

Martin Vadovič, tréner ŠTK: "Zápas chlapci zvládli na veľmi dobrej úrovni, opäť ukázali, že v obchádzaní súpera sú silní. V zápase podala výborný výkon stredová formácia, ktorá v útočnej fáze dokázala vytvoriť dostatok gólových príležitostí. Dobrým výkonom sa pridala aj obrana, ktorá súpera nepúšťala do šancí. V útoku sme si tak isto vedeli poradiť a dostávali sme sa do gólových príležitostí. Chlapcom gratulujem k výbornému výkonu. Zápas som vnímal veľmi pozitívne."

 

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin