Proti predposlednému tímu tabuľky, Pezinku-Cajli, zvíťazili mladí Šamorínčania vysoko 7:1.

FC ŠTK Šamorín U9 - CFK Pezinok - Cajla U9 7:1 (4:1)

Futbalisti z Pezinku dokázali počas celej sezóny vyhrať len dva zápasy. Šamorínčania boli teda v zápase veľkí favoriti. V prvej minúte však domácich prekvapil rýchly inkasovaný gól. Potom však naši chalani začali pracovať na obrate v zápase, na ktorý sa nečakalo dlho. Trikrát sa gólovo presadil Havlík a po jednom góle strelili Veis, Horváth, Arpáš a Mezzei.

Šamorínčania si do tabuľky pripísali ďalšie tri body a patrí im aktuálne štvrtá priečka. V ďalšom zápase vycestujú chalani na Záhorie do Malaciek. V pondelok o 18:15 si hráči ŠTK zmerajú sily s domácim deviatym tímom tabuľky. V prvom vzájmnom dueli sa zrodila tesná výhra ŠTK 4:3.

Zostava ŠTK: Tóth, Havlík, Veis, Horváth, Arpáš, Jamrich, Mezzei, Vadovič, Istvanovics, Knezovič

Góly ŠTK: Havlík 3, Veis, Horváth, Arpáš, Mezzei

Martin Vadovič, tréner ŠTK: "Gól, ktorý sme inkasovali v prvej minúte zápasu, chlapcov trošku zaskočil a prvých päť minút sa na ihrisku hľadali. Výkon bol nekoncentrovaný, no zvyšok zápasu už zvládli, pričom začali hrať tak ako vedia. Opäť výborná hra jedna na jedna, vytvárali si množstvo gólových príležitosti, výborným pressingom súpera napádali už na jeho polovici, kde im odoberali lopty a tak hrali v útočnej fáze väčšinu zápasu. Súper mal problém vyjsť zo svojej polovice ihriska. Celému družstvu za predvedený výkon patrí pochvala."