U91

Martin Vadovič hodnotí jeseň.

  Prvý majstrovský zápas nám ukázal, že chlapci mali problém dodržiavať priestor v ktorom sa mali pohybovať, nemilo ma prekvapilo časté zgrupovanie sa pri lopte ako aj deštruktívna hra. Počas nasledujúceho týždňa sme pracovali s mužstvom na tom, aby sme odstránili tieto chyby. Som veľmi rád, že chlapci veľmi rýchlo pochopili aké úlohy majú na ihrisku plniť. Náš výkon v druhom kole bol vo všetkých aspektoch hry na vyššej úrovni. V ďalších zápasoch som s výkonmi mojich hráčov spokojný.

 Obrannú fázu mužstva hodnotím na dobrej úrovni. V tréningových jednotkách sa tejto činnosti vzhľadom na kategóriu nejak intenzívne nevenujeme, ale aj napriek tomu sú jednotlivci, ktorý vynikajú v odoberaní lopty, výberom miesta, obsadzovaním priestoru ako aj obsadzovanie súperovho hráča, zachytávanie prihrávok súpera resp. blokovanie striel. Vyzdvihol by som výkony našich brankárov. Medzi slabšie stránky v defenzíve patrí netaktické vybehnutie na hráča súpera.

 Útočná fáza družstva je na veľmi dobrej úrovni, v zápasoch si vieme vypracovať veľký počet gólových príležitostí. Vedenie lopty je zvládnuté.Medzi silné stránky patrí obchádzanie súpera 1 na 1 rôznymi kľučkami, ktorým sa venujeme v tréningovom procese.Medzi naše slabšie stránky patrí streľba-zakončenie útokov.Tou najdôležitejšou úlohou je sa na ihrisku zabaviť a prenos tréningových jednotiek do zápasu.  

Jeseň hodnotím pozitívne a to hlavne z dôvodu progresu hráčov. V tréningových jednotkách sme sa zamerali na útočné herné činnosti jednotlivca a to ako obchádzanie súpera 1 na 1, vedenie lopty, prihrávka a streľba. Veľký dôraz je kladený na individuálny rozvoj hráča a na to aby chlapci to čo sa naučili dokázali preniesť aj do zápasov. Toto je pre mňa podstatné niekedy aj na úkor konečného výsledku. Som rád že to chápu aj moji hráči. Pre nich je výsledkom konštruktívna hra, veľa kvalitných dotykov s loptou v zápase, hra 1 na 1 aj za cenu straty lopty.

Tréner U9 Martin Vadovič.

 

VyhodnotenieU9web

 

 

 

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin