Voyage cup

 

V nedeľu 27.01.2019 sa opäť uskutočni v mestskej hale v Šamoríne Voyage Cup. Tentoraz sa pobijú o postup do Budapešti prípravky kategórie U9. Do kvalifikačného turnaja sú prihlásené družstvá FC ŠTK 1914 Šamorín A, FC ŠTK 1914 Šamorín B, TJ Rovinka, ŠK Vrakuňa, DSC Orechová Potôň, ŠK Vrakuňa, FKM Stupava, FC Malacky, NMŠK 1922 Bratislava.

 

 

VOYAGE CUP 2019 U9 Somorja/Szlovákia – 27.1.2019

 

Skupina A

Csoport A

 

Skupina B

Csoport B

1.

FC ŠTK 1914 Šamorín 1

   

1.

FC ŠTK 1914 Šamorín 2

 

2.

DSC Orechová Potôň

   

2.

TJ Rovinka

 

3.

ŠK Vrakuňa

   

3.

FKM Stupava

 

4.

FC Malacky

   

4.

NŠK 1922 Bratislava

 

 

Zápasy v skupinách U9

Csoportmeccsek U9

 

Hrací Čas (10 min)

Játekidő (10 perc)

Skupina

Csoport

Mužstvo 1

Csapat 1

Mužstvo 2

Csapat 2

Výsledok

Eredmény

15:00 ~ 15:10

A

FC ŠTK 1914 Šamorín 1

DSC Orechová Potôň

 

15:12 ~ 15:22

A

ŠK Vrakuňa

FC Malacky

 

15:24 ~ 15:34

B

FC ŠTK 1914 Šamorín 2

TJ Rovinka

 

15:36 ~ 15:46

B

FKM Stupava

NŠK 1922 Bratislava

 

15:48 ~ 15:58

A

FC ŠTK 1914 Šamorín 1

ŠK Vrakuňa

 

16:00 ~ 16:10

A

DSC Orechová Potôň

FC Malacky

 

16:12 ~ 16:22

B

FC ŠTK 1914 Šamorín 2

FKM Stupava

 

16:24 ~ 16:34

B

TJ Rovinka

NŠK 1922 Bratislava

 

16:36 ~ 16:46

A

FC ŠTK 1914 Šamorín 1

FC Malacky

 

16:48 ~ 16:58

A

ŠK Vrakuňa

DSC Orechová Potôň

 

17:00 ~ 17:00

B

FC ŠTK 1914 Šamorín 2

NŠK 1922 Bratislava

 

17:12 ~ 17:22

B

TJ Rovinka

FKM Stupava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadstavbová časť U9

Rájátszás U9

Hrací Čas (10 min)

Játekidő (10 perc)

Skupina

Csoport

Mužstvo 1

Csapat 1

Mužstvo 2

Csapat 2

Výsledok

Eredmény

17:24 ~ 17:34

Štvrťfinále 1

Negyeddöntő 1

A1

B4

 

17:36 ~ 17:46

Štvrťfinále 2

Negyeddöntő 2

B1

A4

 

17:48 ~ 17:58

Štvrťfinále 3

Negyeddöntő 3

B2

A3

 

18:00 ~ 18:10

Štvrťfinále 4

Negyeddöntő 4

A2

B3

 

18:12 ~ 18:22

Semifinále 1

Elődöntő 1

ŠF1

ŠF3

 

18:24 ~ 18:34

Semifinále 2

Elődöntő 2

ŠF2

ŠF4

 

18:36 ~ 18:48

Finále

Döntő

SF1

SF2

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI




























Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin