senkvice

 

Prípravka U9 vyhrala halový turnaj v Šenkviciach.

Bez jedinej prehry s piatimi víťazstvami a s úctyhodným skóre 32:2 si tak chlapci odnášajú pohár a medaily za prvé miesto.

           

Výsledky:

FC ŠTK 1914 Šamorín – Vysoká pri Morave 6 : 1 (góly ŠTK: 2xBodó, Gábor, Blahuta, Urge, Méry )

FC ŠTK 1914 Šamorín – CFK Pezinok Cajla 15 : 0 (góly ŠTK: 6xUrge, 3xBodó, 3xMéry, 2xBlahuta, Melichar )

FC ŠTK 1914 Šamorín – Šenkvice 3 : 1 ( góly ŠTK: Méry, Urge, Blahuta )

FC ŠTK 1914 Šamorín – Limbach 3 : 0 ( goly ŠTK: 2xMéry, Bodó )

FC ŠTK 1914 Šamorín – Modra 5 : 0 ( góly ŠTK: 3xBlahuta, 2xBodó )

 

Zostava ŠTK: András Valacsay, Oliver Gábor, Lukáš Blahuta, Maxim Melichar, Leon Bodó, Marián Méry, Zsombor Urge

 

Tréner Martin Vadovič:

Zúčastnili sme sa na halovom turnaji v Šenkviciach, kde sme odohrali 5 zápasov. V každom jednom sa nám darilo dominovať herne a aj výsledkovo. V útočnej fáze v ktorej sme boli po väčšinu času si chlapci dokázali poradiť v hre jedna na jedna, pridali aj kvalitnú kombinačnú hru, využívali priestor na ihrisku a vytvárali si veľké množstvo gólových príležitosti a tie sa im darilo aj premieňať. Na druhej strane boli zápasy, kde sme z brankára súpera robili doslova hviezdu ale aj napriek tomu sa chlapcom podarilo turnaj vyhrať a to s plným počtom bodov a so skóre 32:2 z piatich zápasov. Mužstvu gratulujem a patrí im veľká pochvala za reprezentovanie nášho klubu.

 

senkvice 4

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin