rozpis zápasov1

Prípravka kategórie U9 mala na programe 01.05. 20. kolo v súťaži PMC1.

Na domácom trávniku sme hostili družstvo FK Slovan Ivanka pri Dunaji, s ktorým sa devina stretla aj v minulom kole a utŕžila prehru na ihrisku súpera 6:2

Dnešný zápas mal ale opačný priebeh, aj keď sa to zozačiatku tak nejavilo. Hostia sa ujali vedenia už v 3. minúte zásluhou Marosza. ŠTK ale hneď odpovedalo, keď o minútu neskôr vyrovnal Melichar. V 8. minúte však už viedlo ŠTK 2:1, gólom Horvátha. Tento stav však dlho nevydržal a Ivanka vyrovnala v 10. minúte na 2:2. Avšak ŠTK išlo opäť do vedenia tentoraz do trojgólového, keď v 14. minúte skóroval Méry, v 15. minúte Urge, 19. minúte Melichar. Ivanke sa podarilo znížiť na 5:3 o tri minúty neskôr zásluhou Marosza. Po tomto góle padli opäť tri góly do siete Ivanky, keď sa postupne presadili 24. minúte Horváth, 28. minúte Urge, 33. minúte Lančarič. V 41. minúte znížila Ivanka na 8:4 gólom Kuruca. V 44. minúte skóroval Domaník 9:4, 47. minúte znížil na rozdiel štyroch gólov svojím štvrtým gólom Marosz. Skóre zápasu uzavrel na 10:5 svojím druhým gólom Méry . Po gólovej prestrelke tak ostávajú 3 body v Pomlé.

FC ŠTK 1914 Šamorín 10:5 FK Slovan Ivanka pri Dunaji

Góly:4´19´Melichar,8´24´Horváth, 14´49´Méry,15´28´Urge 33´Lančarič, 44´Domaník-3´10´22´47´Marosz, 41´Kuruc