Hodnotenie U9

Hlavný tréner prípravky U9 Martin Vadovič hodnotí sezónu a tréningovy proces v ročníku 2018/2019.

HODNOTENIE HRY V OBRANNEJ FÁZE HRY A V ÚTOČNEJ FÁZE HRY:

Obranná fáza

V obrannej fáze hry je družstvo disciplinované, v tréningových jednotkách sa tejto činnosti vzhľadom na kategóriu nevenujeme ale aj napriek tomu sú jednotlivci, ktorý vynikajú v odoberaní lopty, výberom miesta, obsadzovaním priestoru ako ja hráča, zachytávanie prihrávok súpera resp. blokovanie striel, ďalej medzi silné stránky patrí chytanie a vyrážanie lôpt brankármi. Medzi slabšie stránky patrí netaktické vybehnutie na hráča súpera.

Útočná fáza

Útočná fáza družstva je na veľmi dobrej úrovni, v zápasoch si vedia vypracovať dostatočný počet gólových príležitostí. Vedenie lopty je zvládnuté, medzi silné stránky patrí obchádzanie súpera rôznymi kľučkami, ktorým sa venujeme v tréningovom procese. Medzi slabšie stránky patrí finálna fáze teda streľba – zakončenie útokov.

CELKOVÉ HODNOTENIE:

Kladné stránky:

Pozitívom družstva je zvládnutá útočná herná činnosť jednotlivca obchádzanie súpera na ktorú je kladený dôraz v tréningových jednotkách, v prípravných cvičeniach zvládnutá u celého družstva, V herných cvičeniach v slabšej intenzite tak isto, veľmi pozitívne hodnotím, že sa uvedené prenáša aj do samotnej hry teda zápasov ako aj do prípravných hier, u niektorých jednotlivcov už aj vo veľkej intenzite. Ďalej sa v tréningových jednotkách venujeme útočným herným činostiam jednotlivca prihrávke a vedení lopty, tak isto sú veľké rozdiely medzi chlapcami ale väčšia časť družstva je v prípravných cvičeniach na dobrej úrovni.

Negatívne stránky:

Slabšia disciplinovanosť u jednotlivcov v tréningových jednotkách. Veľké výkonnostné rozdiely medzi chlapcami. Pravidelne neskoré príchody na tréningy ako aj na zrazy pred majstrovskými zápasmi alebo turnajmi.

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin