18403801 10154729098938235 968372891205600727 o

ŠTK Šamorín privíta v nedeľu o 17:00 na svojej pôde tím Partizanu Bardejov.

Šamorínski futbalisti v ôsmom kole nadstavbovej časti v skupine o postup do Fortuna ligy privítajú na štadióne v Pomlé futbalistov Partizánu Bardejov. V predošlom zápase, takisto na domácej pôde, porazili Liptovský Mikuláš v pomere 2:1, po tom, čo v zápase otáčali priebeh stretnutia. „Ako v Spišskej Novej Vsi, tak aj doma proti Mikulášu, sme ukázali charakter, keď sme otáčali z nepriaznivého stavu. Pre trénerov je to veľmi dobrá správa, pretože takéto zápasy testujú psychickú odolnosť tímu. Dúfam, že v tom budeme pokračovať aj naďalej,“ pochvaľoval si kormidelník ŠTK, Mika Lonnstrom.

Jeho zverenci sa po nepríjemnej sérii bez výhry, ktorá začala ešte v poslednom zápase základnej časti, zdvihli a momentálne sa môžu pochváliť tromi výhrami v rade. V nedeľu chcú pridať štvrtú.

„V Bardejove sme prakticky celý zápas vyhrávali, o víťazstvo sme prišli po krátkej nekoncentrovanosti v nadstavenom čase. Počas zápasu sa nám zranili dvaja hráči, aj preto to bol boj. Verím, že u nás doma sa budeme môcť prezentovať krajším futbalom a tentokrát aj vyhráme,“ povedal pred zápasom hlavný tréner Mika Lonnstrom.

Šamorínčania nastúpia v plnom zložení, chýba len dlhodobo zranený Juraj Pančík. Príďte ich v nedeľu poobede povzbudiť a potlačiť za víťazstvom.

Hajrá Somorja!

Spolu sme silnejší!

facebook_page_plugin