IMG-20170905-WA0005

Zástupcovia ŠTK Šamorín a Fluminense FC sa v týchto dňoch zúčastňujú na celosvetovej konferencii v anglickom Manchestri.

Druhý rok po sebe sa ŠTK Šamorín v spolupráci s brazílskym Fluminense FC aktívne zúčastníl najväčšej futbalovej konferencie na svete. Soccerex už viac ako dvadsať rokov každoročne združuje ľudí, pracujúcich vo futbalovom priemysle, za účelom sledovania nových trendov, vytvárania nových kontaktov či výmeny informácií o novinkách vo futbalovom a športovom priemysle.

ŠTK Šamorín, spolu s Fluminense, sa pripojili k takmer 300 prezentujúcich, ktorí mali na konferencii svoj vlastný stánok. Počas troch dní konferencie Manchester privíta niekoľko tisíc návštevníkov. „Je to výborná príležitosť prezentovať našu značku, náš unikátny projekt a náš program rozvoja hráčov, nielen pred futbalovou verejnosťou, ale aj pred odborníkmi pracujúcimi vo svete futbalu. Zároveň nám to umožňuje držať krok s futbalovými novinkami a dáva priestor na rozšírenie našich kontaktov,“ komentoval účasť Marcelo Teixeira, riaditeľ šamorínskeho projektu.

ŠTK Šamorín je na konferencii jediným vystavovateľom zo Slovenska a vďaka spolupráci s Fluminense sa tak zaradil do elitnej skupiny zúčastnených klubov ako  Manchester United, Manchester City, FC Barcelona, West Ham a ďalší. 

facebook_page_plugin