22792148 10155226960138235 125870343102043026 o 2

V 17. kole šamorínsky tím privíta na domácom ihrisku tabuľkového suseda KFC Komárno v sobotu, 18. novembra o 13:00.

Zápas proti KFC Komárno zajtra pre STK uzavrie jesenný program druholigovej súťaže. Nováčik súťaže z Komárna privítal náš tím v druhom kole, keď nám po víťazstve STK proti Trebišovu pripravil na vlastnom ihrisku prekvapenie a zvíťazil gólom z absolútneho záveru v pomere 2:1. Šamorínčania im preto budú chcieť prehru odplatiť a v Pomlé získať dôležité tri body. Oba celky sú totiž momentálne namočené v pásme zostupu, keď Komárnu so 16 bodmi patrí štrnásta priečka, o bod pred STK. V zápasoch nášho najbližšieho súpera padá pomerne veľa gólov, keď inkasovali až 47, pričom 26 vsietili. Práve góly však v predošlých zápasoch chýbali našim hráčom, hoci vo väčšine z nich mali územnú prevahu a vytvárali si viacero šancí. „Prvý gól bude v tomto zápase veľmi dôležitý. Všetci si uvedomujeme dôležitosť tohto zápasu, preto očakávame na ihrisku veľký boj, ktorý môže rozhodnúť aj jediný gól. My chceme v sobotu vyhrať, nestratiť kontakt s tímami pred nami a dôstojne ukončiť jesennú časť,“ pred zápasom povedal hlavný tréner STK, Mika Lonnstrom. V zápase šamorínsky tím nemôže rátať s Nascimentom a s Brenom, ktorí stoja kvôli žltým kartám. Naďalej sú z hry vyradení Mezovský a Králik.

Hajrá Somorja!

facebook_page_plugin