60731835 877616182590228 7330154803579846656 n

V predposlednom zápase sezóny 2018/2019 šamorínsky tím podľahol vypadávajúcemu Interu.

V Stupave sa nehral najkrajší futbal. Inter sa snažil o kombináciu, no boli to hráči STK, kto bol nebezpečnejší. V prvom polčase mali šance Almási, Štrbák i Magda. Do vedenia však išli domáci, keď Issovu strelu nešťastne za Hajdúcha tečoval jeho spoluhráč. Tréner Sanjin Alagić chcel oživiť stretnutie, keď do hry pustil Pančíka a ten vyrovnal po peknej akcii, na ktorej začiatku stál Almási a strelca gólu vysunul Németh. Inter sa však opäť dostal do vedenia, keď ďalšiu strelu žltočiernych stečoval za Hajdúcha brániaci hráč STK. Šamorínsky tím vrhol všetky sily do útoku a z ojedinelej kontry zvýšil Inter na 3:1. V závere ešte Almási upravil z penalty na 3:2, na viac však už neostal čas. “Napriek situácii v tabuľke dnes oba tímy chceli vyhrať. My sme boli o čosi nebezpečnejší, no super bol efektívnejší v koncovke. V druhom polčase sme striedaniami oživili hru, no na výhru to nestačilo. Pozitívom sú dobré výkony mladých hráčov, ktorých sme do zápasu nasadili, na nich chceme stavať,” povedal po zápase tréner Alagić. Na jeho zverencov čaká už len jeden zápas, keď v sobotu, 25.5. o 17:00 privítajú na domácom ihrisku FK Pohronie, v súboji, ktorý môže rozhodnúť o víťazovi 2. Ligy.