stk 05102019

V 12. kole sme podľahli domácej Podbrezovej 1:0.

V súboji proti bývalému ligistovi sme v prvom polčase ťahali za dlhší koniec. Šance nášho tímu však ostali nepotrestané. V druhom polčase preto prišiel trest, keď domáci využili nedôraz nášho tímu pri bránení a otvorili skóre. Pri záverečnej snahe o vyrovnanie domáci zatiahli roletu a dokázali ustrážiť najtesnejší náskok. “Bohužiaľ sme mužstvo, ktoré sa učí na vlastných chybách. V prvej časti hry sme mali navch, keď sme eliminovali najväčšie zbrane domácich. Cez polčasovú prestávku sme nabádali hráčov k aktívnemu pristupovaniu k súperovi, čo sa nám v úvode druhého polčasu darilo. Za vyrovnaného stavu sme mohli ísť do vedenia, keď Dolinský netrafil odkrytú bránu. Pri chvíľkovej strate koncentrácie sme inkasovali. V závere sme na súpera vyvinuli tlak, keď súpera podržal brankár Macej. Podľa môjho názoru treba hráčom poďakovať za predvedený výkon, bohužiaľ, ani to, že sme neboli horším mužstvom, dnes nestačilo na bodový zisk. Minimálne bod sme si dnes zaslúžili,” komentoval po zápase hlavný tréner ŠTK, Branislav Sokoli. Najbližšie čaká na šamorínsky tím Poprad, ktorý privítame v nedeľu, 13.10. o 10:30

Hajrá Somorja!

FK Podbrezová – ŠTK Šamorín 1:0 (0:0)

Gól: 70. Trapanovski

Žlté karty: Špyrka, Ďatko, Mizerák, Mejri – Čunta, Baez

Rozhodoval: Martin Ježík

Diváci: 365

ŠTK Šamorín: Slančík – Mezovský, Dolinský, Valek, Čunta – Nagy P., Baez, Németh (63. Méry) – Pidruchnyi, Rymarenko, Leginus


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin