DARUJTE NÁM 2% Z DANE

darujte_nám_2_1.png

union

V prípravnom zápase proti juniorom Unionu Berlín sa predstaví aj nová posila ŠTK.

V ďalšom zo série prípravných zápasov sa hráči ŠTK Šamorín predstavia v stredu o 17:00 v MOL Akadémii proti juniorskému tímu nemeckého Unionu Berlín už aj s Denisom Jančom. Dvadsaťdvaročný Denis Jančo cez víkend skompletizoval svoj prestup z FK Poprad, čím sa stal prvou oficiálnou posilou ŠTK. Okrem neho sa v stredu v šamorínskom drese predstavia aj hráči, ktorí sú momentálne na skúške. “V týchto dňoch skúšame dvoch hráčov z Panamy, jeden je stredný záložník, druhý ofenzívny univerzál. Okrem nich je u nás krídelník z Ukrajiny a stopér zo Srbska. Počas celej zimnej prestávky sa s nami pripravuje aj ofenzívny stredopoliar Matheus, s ktorým momentálne rokujeme. Veríme, že sa čoskoro vykryštalizujú aj ďalšie posily, ktoré ešte dvihnú kvalitu nášho tímu,” opísal aktuálne pohyby v kádri ŠTK Csaba Horváth.

Proti mladému nemeckému tímu absolvujú zverenci Jána Blaháča v poradí už šiesty prípravný duel. Hneď v sobotu čaká našich chlapcov dvojzápas proti Dunajskej Lužnej a rakúskemu Schwechatu. Okrem nich absolvuje náš tím do konca prípravy ešte štyri zápasy. Generálkou na ligu bude súboj proti Galante, 1.marca.

Hajrá Somorja!

Prípravné zápasy 2020:

11.1. Sereď (I.) - ŠTK Šamorín 4:2 (Matheus, Marič – Bjekič)

18.1.: Vasas (HUN/II. liga) - ŠTK Šamorín 0:0

25.1.: Győr (HUN/II.) – ŠTK Šamorín 2:1 (Sharani)

29.1.: ŠTK Šamorín – Znojmo (CZ/II.) 2:2 (Rymarenko 2)

1.2.: Zl.Moravce (I.) – ŠTK Šamorín 2:0

5.2.: ŠTK Šamorín – Union Berlin U19 (DAC Akadémia)

8.2.: ŠTK Šamorín – Dun.Lužná (III.), (DAC Akadémia)

8.2..: ŠTK Šamorín – Schwechat (A/IV.), DAC Akadémia)

15.2.: Senec (III.) - ŠTK Šamorín

19.2.: ŠTK Šamorín – Rača (III.), (DAC Akadémia)

23.2.: ŠTK Šamorín – Puskás Akadémia B (HUN/III.), (DAC Akadémia)

1.3.: ŠTK Šamorín – Galanta (III.), (DAC Akadémia/Pomlé)


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin