14092020

Po výbornej hre a zisku bodu v Bardejove čaká na hráčov ŠTK Šamorín duel Slovenského pohára. V 3. kole nastúpime v utorok, 15. septembra o 14.30 hod v Šuranoch.

Naše mužstvo po náročnej ceste malo v nedeľu voľno, no v pondelok už zarezávalo v Pomlé. Chalani mali výbornú náladu, trénovali s veľkou chuťou. ,,Pohárové zápasy sú aj na to, aby priestor dostali aj hráči, ktorí dostávajú menej príležitostí. Nech ukážu kvalitu, že patria do druhej ligy. Aj vzhľadom na ,,škrabance“ z Bardejova dôjde v zostave k určitým zmenám. Našim cieľom je postup do ďalšieho kola. Chceme pre to urobiť maximum,“ povedal Ján Blaháč, tréner ŠTK.

Šurany sú účastníkmi štvrtej ligy, v doterajších šiestich kolách získali tri body. V Slovenskom pohári najprv vyradili Komjatice a potom Imeľ.

Hajrá Somorja!

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin