stk 29032021

Je to zlomené. Futbalisti ŠTK Šamorín vyhrali po dlhšom čase, ba navyše Bardejovu dali až päť gólov.

,,Toto víťazstvo znamená pre nás veľmi veľa. Odpútali sme s od Bardejova, pred ktorým sme mali pred zápasom iba dvojbodový náskok. Hra bola dobrá aj v predchádzajúcich dueloch, no nedávali sme góly a tým pádom nezískavali body. Teraz sa to zlomilo,” povedal Tomáš Stašík, ktorý nás svojim gólom naštartoval. Po rohovom kope hlavičkoval pekne do bránky. ,,Cez týždeň sme si to s Aldom nacvičovali. Centroval jednu loptu za druhou a ja som zakončoval. Som rád, že nám to vyšlo aj v zápase,” pokračoval náš obranca. ,,Teší ma, že sme sa naštartovali a vyhrali sme vyšším rozdielom. Gól ma podporil a mužstvo nakopol. Sme radi, že pri návrate do Pomlé sme získali tri body,” dodal Tomáš Stašík, pre ktorého to bol prvý ligový gól v drese ŠTK.

Martin Rymarenko potvrdil aj v nedeľu svoje kanonierske schopnosti, skóroval po prihrávke nášho najlepšieho asistenta Denisa Janča. ,,Toto víťazstvo znamená pre nás veľmi veľa. Hlavne po psychickej stránke, odpadne opadne z nás nervozita. Konečne my sme dali prvý gól a vzápätí pridali aj druhý. Na začiatku druhého dejstva to vyzeralo, ako keby sa zľakli z toho, že vyhrávame. No potom sme opäť začali hrať svoju hru, dali sme tretí gól a naplno sme sa rozbehli,” uviedol náš najlepší strelec, ktorý má na konte celkovo šesť gólov. ,,Prvoradý je úspech tímu. Až potom prídu tie individuálne štatistiky,” dodal Rymy s úsmevom.

Hajrá Somorja!

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin