24 7D216253

V poslednom domácom zápase privítame tím FK Dubnica s jasným cieľom – odvďačiť sa fanúšikom víťazstvom za podporu počas celej sezóny.

Posledný, pätnásty ligový a celkovo sedemnásty súťažný zápas v tejto sezóne privíta náš štadión v Pomlé v rámci 29.kola, ktoré sa kompletne odohrá v piatok, 13.5. o 17:00. Veríme, že v ňom potvrdíme mierne pozitívnu bilanciu domácich zápasov, v ktorých sme dvakrát v Slovnaft cupe remizovali (jedna výhra, jedna prehra po penaltovom rozstrele) a v lige držíme bilanciu 7 výhier, 2 remízy a 5 prehier. Súperom v tejto snahe nám bude 11.mužstvo druhej ligy, FK Dubnica nad Váhom.

jpg 20220512 152148 0000

V prvom vzájomnom zápase tejto sezóny sme na ihrisku súpera uspeli, keď sme do zápasu vstupovali po nepríjemnej prehre v Petržalke v pomere 7:0. Po nepremenej penalte išla Dubnica do vedenia, no dvoma gólmi Sharaniho a Boatenga sme zápas otočili a ukázali charakter tímu. Teraz by sme radi scenár zopakovali, keďže proti Dubnici opäť nastupujeme po jednom z najnevydarenejších zápasov v tejto sezóne. Minulý víkend sme v Trebišove prehrali 4:0, hoci prvú polhodinu zápasu sme súpera na jeho ihrisku k ničomu nepustili a na koňa sme ho posadili po individuálnych chybách. V piatok trinásteho máme navyše motiváciu rozlúčiť sa s našimi fanúšikmi peknou hrou a domácimi bodmi.

“Tešíme sa na zápas, chceme v ňom vyhrať, odčiniť prehru v Trebišove a víťazne zakončiť sezónu. Celá sezóna je ako na hojdačke, preto verím, že sa od minulého zápasu odrazíme a získame tri body. Dubnica je takisto mladý tím, ktorý vie byť nepríjemný, ale my sme sa dobre pripravili a myslím si, že ak budeme koncentrovaní na náš herný plán, uspejeme,”povedal pred zápasom skúsený Aldo Baéz. Verme, že sa jeho slová potvrdia. Vidíme sa v Pomlé!

Hajrá Somorja!

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin