u13 petryalka

V sobotu 19.3.2016 naša U12 odohrala prvé jarné kolo 3.ligy U13. V zápase proti FK Šahy vyhrala v pomere 5:1 (2:1).

,,Do zápasu sme vstúpili výborne. V druhej minúte Kiss vsietil prvý gól. Hrali sme výborný futbal, kombinovali sme ale hlavne chlapci mali výborný pohyb. Na 2:0 zvyšoval opäť Kiss. Po druhom góle sme na chvíľu stratili koncentráciu a súper znížil na polčasových 2:1. Druhý polčas bol opäť v našich rukách. Súpera sme do žiadnej vyloženej šance nepustili. Naopak my sme sa po pekných akciách dostávali do zakončenia. Po najkrajšej akcii zápasu, keď po centri Kissa skóroval Kucsera sme strelili už tretí gól. Štvrtý gól dal po výbornom dôraze hlavou Sipos. A na konečných 5:1 v náš prospech skóroval po nádhernej strele Udvardi. Lídrom tímu bol opäť Šníder, ktorý pre mužstvo urobil veľa dobrej práce. Podali sme veľmi dobrý kolektívny výkon. Chlapci ukázali čo v zimnej príprave natrénovali a dúfam, že zápas od zápasu sa budeme ešte zlepšovať," povedal po zápase Jaromír Urban, tréner ŠTK.

ŠTK Šamorín U12 - FK Šahy U13 5:1 (2:1)