Futbalistom prípravky U10 sa nepodaril zápas s Malackami a pripísali si vysokú prehru.

FC ŠTK Šamorín U10 - FC Malacky U10 1:12 (0:7)

Hostia zo Záhoria strieľali v Šamoríne góly ako na bežiacom páse. Po prvom polčase viedli už o 7 gólov. Zo šamorínskej strany sa mohol tešiť aspoň Samuel Polin, ktorý strelil v druhom polčase jediný šamorínsky gól. Zverenci trénera Martina Gyurasza hrali s tabuľkovými susedmi, napriek tomu však bola kvalita tímov na inej úrovni.

Aj dnes čaká na Šamorínčanov súper z hornej polovice tabuľky. O 17:00 si zahrajú proti Futbalovej Akadémií Lafranconi. V tabuľke je tento súper na piatom mieste s piatimi výhrami a dvoma porážkami. ŠTK je v tabuľke stále na siedmej priečke.

Zostava ŠTK: Vallašek - Kaločai, Sárkozi, Szeif, M. Polin, Šimlovič, S. Polin, Puha, Patasi, Harvan, Gábor

Góly ŠTK: S. Polin