domino1

Šamorínska prípravka do 10 rokov sa zúčastnila druhého kola halovej miniligy.

Druhé kolo im vyšlo oveľa lepšie ako prvé. Stretnutie dvoch šamorínskych výberov znova skončilo víťazstvom Áčka, tentokrát 5:1. Zhodný výsledok 0:3 ako v prví hrací deň sa zrodil proti Novému Mestu. Vrakuňu porazili naši chalani výsledkom 3:1. Futbalisti ŠTK zvíťazili aj nad Dunajskou Lužnou, prehru 1:4 však zaznamenali proti Sencu, ktorý je prvý v tabuľke. Šamorínske béčko je naďalej v minilige bez získaného bodu. 

V tabuľke strelcov vedie senecký útočník s 9 gólmi. Hneď za ním sú Šamorínčania, 8- gólový Patasi a 7- gólový Šimlovič. V tabuľke po druhom hracom dni vedie Senec s náskokom 11 bodov pred dvojicou bratislavských tímov Nového Mesta a Vrakune. ŠTK je s 15 bodmi na štvrtej pozícií.

Martin Gyurasz, tréner ŠTK: "Dnes nastúpil na druhé kolo úplne iný Šamorín ako v prvom kole miniligy. Chlapci boli plne sústredení na turnaj a hneď sa dostavili výsledky, ale najmä zlepšená hra. Šamorín A vyhral 3 zápasy a veľmi dobre hraj aj proti Novému Mestu, s ktorým sme prehrali 0:3. V jedinom zápase so Sencom sa chlapcom nedarilo. Dnes pochválim chlapcov za prístup a predvedenú hru. Šamorín B síce prehral všetko, ale dal už aspoň dva góly a herne sa tiež zlepšili. Treba v tom len pokračovať."

 

 

 

liga druhe kolo

facebook_page_plugin