partneri mládeže 6

Prípravka kategórie U10 odhrala počas víkendu prvý zápas v súťaži PMB ale aj prípravné stretnutie s Dominom.

Prvý zápas šamorínčania odohrali na ihrisku Malinova, kde zvíťazili neoficiálnym výsledkom 14:0 v druhom stretnutí s SDM Domino sa zrodila remíza 8:8.
MZ: TJ Malinovo 0:14 FC ŠTK 1914 Šamorín
Hodnotenie trénera Antona Daniela:
Chalani si zápas nadmieru na ihrisku užívali aj na základe kvality súpera. My sme v zápase ukázali našu kvalitu, boli silný na lopte a veľmi pekný transfer herných činností z tréningu. S výkonmi hráčov sme veľmi spokojní a chalanov chválime.
PZ: FC ŠTK 1914 Šamorín 8:8 SDM Domino
Hodnotenie trénera Antona Daniela:
Dovolím si tvrdiť že v zápase sme boli herne lepšie družstvo. Po individuálnej stránke sme hráčov súpera predčili technicky čo je aj náš cieľ. Sme veľmi radi že chalani čoraz viac na ihrisku ukazujú to čo v skutočnosti trénujeme. Pre nás to bola opäť výborná konfrontácia s kvalitným súperom.

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI




























Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.