V druhom kole prehrali naši najstarší prípravkári so Sencom 3:5. Hostia ťažili najmä z vydareného prvého polčasu.

FC ŠTK Šamorín U11 - MŠK Senec U11 3:5 (0:3)

Šamorínskym chlapcom vôbec nevyšiel vstup do stretnutia. V 8. minúte už prehrávali 0:1, v 16. pridali hostia ďalší gól po pokutovom kope. V 19. minúte pridal ešte tretí senecký gól útočník MŠK. Druhá 25-minútovka bola dlho bez gólov, až prišiel ďalší na konte Senca. Za stavu 0:4 sa však Šamorínčania nezvdávali. Veľká snaha ústila do gólu na 1:4 z kopačky Pivarčiho. Potenciálny obrat našich ale pribrzdila ďalšia penalta odpískaná v prospech Senca. Poľahky ju premenili a o osude stretnutia bolo rozhodnuté. Nepomohli už ani dva góly Denisa Pivarčiho v závere. Denis Pivarči sa v tomto zápase stal najlepším šamorínskym strelcom.

Senec však patrí k najväčším favoritom na prvé pozície v tabuľke. Po troch kolách sú zatiaľ stopercentní. Našich čakal v nahustenom programe už včera dôležitý zápas proti outsiderovi súťaže, Devínskej Novej Vsi.

Zostava ŠTK: Ďurík, Pipa, Lengyel, Bodo, Pivarči, Sárkány, Gombárik, Hritz, Balko, Póšfay, Horečný, Tomčík

Góly ŠTK: Pivarči 3