rozpis zápasov1

Prípravka kategórie U9 zvíťazila v poslednom zápase ligového ročníka 2018/2019 s PSČ Pezinkom 6:2

V domácom prostredí sa ŠTK ujalo vedenia v 9. minúte, keď otvoril skóre Bodó. Hostia vyrovnali o deväť minút neskôr gólom Lošoncziho. Hneď po rozohrávke sa odpútal od obrancov Horváth a vrátil vedenie ŠTK 2:1. V 24. minúte bol však stav opäť vyrovnaný 2:2 po góle Mesároša. Po zmene strán padali góly už len do siete Pezinku. Opäť do vedenia poslal ŠTK v 32.minúte Blahuta. V 39. minúte zvýšil na 4:2 Ürge. Päť minút pred záverečným hvizdom sa zapísal do listiny strelcov druhým gólom Horváth a v poslednej minúte rozhodol o výhre 6:2 pre ŠTK Melichar. Devina sa rozlúčila so súťažou víťazstvom a obsadila konečné 5. miesto so ziskom 31 bodov. V 21 odohratých zápasoch zaznamenala 9 víťazstiev, 4 remízy a 8 prehier s negatívnym skóre 79:108.

FC ŠTK 1914 Šamorín 6:2 PSČ Pezinok

Góly: 9´Bodó 19´45´Horváth, 32´Blahuta, 39´Ürge, 49´Melichar-18´Lošonczi,24´Mesároš

Zostava ŠTK: Gurský-Blahuta, Gábor, Lančarič, Méry, Čeman, Ürge, Bodó, Melichar, Domaník, Bálint, Boťcha, Fekete, Horváth