Zástupný symbol pro text

Prípravka kategórie U9 zvíťazila v gólovej prestrelke na ihrisku Bernolákova.

Šamorínčanov poslal do vedenia v 15. minúte Danylo. Domáci ale do polčasu otočili stav. V 19. minúte vyrovnal Rákai a vedenie Bernolákova zabezpečil v 24. minúte Major. Po prestávke vyrovnal na 2:2 druhým gólom Danylo. Šamorínčania sa opäť ujali vedenia v 34. minúte gólom Ěligu. Domáci však vyrovnali o tri minúty neskôr, keď zrovnal na 3:3 Rákai. Šamorínčania rozhodli o víťazstve v poslednej desaťminútovke. V 46. minúte skóroval Fekete 3:4 a gólovu bodku za stretnutím dal vlastným gólom domáci Bohm.

ŠK Bernolákovo 3:5 FC ŠTK 1914 Šamorín

Góly: 19´37´Rákai, 24´Major, 49´Bohm(vl.gól) – 15´29´Danylo, 34´Šeliga, 46´Fekete

Zostava ŠTK: Valacsay – Baláž, Makarov, Šeliga, Kopeliovič, Farkas, Bača, Bauer, Fekete, Danylo, Bugár, sóka, Szegény, Buchel, Mészáros