23318959_2082833438611183_1151202577072457352_n.jpg

Po dlhej sérií víťazstiev prišli v sobotu mladší dorastenci prvýkrát o body po remíze s Levicami.

 

FC ŠTK Šamorín U17 - FK Slovan Levice U17 1:1 (0:0)

Nášmu tímu dnes chýbalo niekoľko hráčov a aj futbalové šťastie. Počas celého stretnutia totiž na ihrisku dominovali a zaslúženým výsledkom by bolo víťazstvo. Víťazná séria však nemohla trvať večne a Levice ako jeden z mála družstiev obral ŠTK o body. Skóre stretnutia otvoril po štandardnej situácií Samuel Kuchta až v druhom polčase. Šamorínčania však vedenie neudržali a hostia dokázali vyrovnať. Skóre ostalo už do konca zápasu nerozhodné. Silná defenzíva Levíc, ktorá inkasovala v doterajšom priebehu súťaže len 6 gólov, znova zapracovala na výbornú. 

ŠTK prišlo v tabuľke o prvé miesto. Šaľa totiž zvíťazila nad Dubnicou a momentálne má náskok dvoch bodov. V piatok o 12:30 čaká našich hráčov ďalšia náročná skúška. Vycestujú do Novej Dubnice, ktorá je v tabuľke na 4. mieste. 

Zostava ŠTK: Štefanek - T. Rigo, Rohárik, Šubín, Majerčák, Kromka, A. Botló, Paštinský, M. Rigo (63. Grünfeld), Kuchta, Kohút

Góly ŠTK: Kuchta

Patrik Johancsik, tréner ŠTK: "Zo zápasu mám zmiešané pocity. Celý zápas sme boli lepším mužstvom, vytvorili sme si veľa dobrých gólových situácií. Bohužiaľ dnes finálna fáza nebola taká akú sme chceli. Gól sme dali po štandardnej situácií, kde sa dobre zorientoval Kuchta. Vedenie sme si však neudržali. Chlapcom sa snaha a túžba vyhrať nedajú odoprieť, ale dnes nám chýbalo trošku futbalového šťastia a niektorí naši kľúčoví hráči."

facebook_page_plugin