Zástupný symbol pro text

Mladší dorastenci dnes úspešne zvládli generálku pred začiatkom II. ligy mladších dorastencov SFZ.

V poslednom prípravnom zápase zvíťazila sedemnástka nad družstvom CFK Cajla-Pezinok U19 10:2. Gólovo sa naladil na súťaž Kiss, keď brankára Pezinku prekonal až šesť krát. Po jednom góle pridali Njambi, Zeman, Lenický, Szikela. Budúci víkend v 1.kole nastúpi mladší dorast na ihrisku Gabčíkova.

CFK Cajla-Pezinok 2:10 FC ŠTK 1914 Šamorín

Góly ŠTK: Kiss 6, Njmabi, Zeman, Lenický, Szikela

Zostava ŠTK: Janikovics-Lenický, Suchánek, Lépes, Škoda, Szikela, Didek, Kiss, Zeman, Njambi, Kucsera

Striedali: Čulaga, Hostačný, Volek

Hlas Trénera Jaromíra Urbana:

V generálke na ligu sme odohrali kvalitný zápas. Hlavne v druhom polčase. V prvom sme sa opäť trápili v koncovke. Zahodili sme množstvo tutoviek. V druhom polčase sme zrýchlením hry dostávali súpera pod tlak, z čoho vyústením boli naše šance, ktoré sme už premenili.