partneri mládeže 6

Mladší dorastenci remizovali v dohrávanom zápase 15. Kola na domácom ihrisku s SDM Domino.

Hosťujúci hráči mali hru viac pod kontrolou ale nedokázali sa strelecky presadiť, rovnako to bolo aj na strane ŠTK a tak si oba tímy rozdelili body po bez gólovej remíze. Pre dorastencov to bol aj posledný zápas jesennej časti súťažného ročníka 2021/2022. Šamorínčania obsadili po pätnástich odohratých zápasoch 7. miesto so ziskom 24 bodov. V jeseni zaznamenali 7 výhier, 3 remízy, 5 prehier s aktívnym skóre 20:18.

FC ŠTK 1914 Šamorín 0:0 SDM Domino

Zostava ŠTK: Szabados – Orosz(40´Radoš), BobovníckyJenčušSeregiVonyikNovotníkOllé(40´Lelkes), Sárkány(60´Hlinka), BargárAnnus(60´Spiššák)

Hodnotenie trénera Mariána Nincza:

Hneď na úvod treba povedať, že v tomto zápase bol súper lepší po všetkých stránkach. Do zápasu sme síce vstúpili aktívne, boli sme kombinační, získavali sme lopty v strede poľa a dokázali sme kombinovať. Výsledkom čoho bola aj pekná akcia na konci, ktorej sme trafili brvno. Následne sme si tiež vytvárali príležitosti na finálne prihrávky. No po približne 10 minútach sme stratili istotu na kopačkách, súper začal byť dôraznejší v osobných súbojoch, ktoré sme začali prehrávať a tak zvyšok prvého polčasu dominoval súper. V druhom polčase sme pridali na dôraze aj my, opäť sme sa začali pokúšať o našu kombinačnú hru. Druhý polčas bol vyrovnanejší, no súper mal hráčov, ktorí sa dokázali presadzovať individuálne a bol následne nebezpečný. My sme sa v druhom polčase síce dostali do hry, no chýbala nám presnosť v útočnej zóne ihriska. Chalanov treba pochváliť za to, že po prvom polčase zodvihli hlavu a zabojovali o výsledok i keď treba športovo priznať, že v tomto zápase si zaslúžil vyhrať súper, ktorý sa prezentoval peknou hrou podloženou potrebným dôrazom.