1912282 10152497261068235 4997605602773062526 n

Mladší dorastenci v dohrávke 2.kola III.dorasteneckej ligy remizovali doma so Šaľou 2:2

yrovnávajúci góvereverve

,,Zápas so Šaľou sa odohral vo veľmi ťažkých letných podmienkach a hneď jeden deň po zápase s Považskou Bystricou. Preto sme nechceli v tomto zápase vysoko napádať ale skôr si vyčkať na chyby súpera. V prvom polčase sa nám nedarilo podržať loptu a ani komaktnosť pri bránení nebola zrovna ideálna. Prvý gól sme dostali po chybe v našej rozohrávke, ale dá sa povedať, že Šaľa si tento gól za aktivitu zaslúžila. My sme si však z minima vyťažili maximum a vstrelili vyrovnávajúci gól po agilnej strele M. Simandla. V druhom polčase sme sa vyvarovali chybám z prvého polčasu, či už sa jednalo o tie útočné alebo obranné. Vďaka tomu sme lepšie držali loptu a boli o veľa nebezpečnejší dopredu. Dostali sme síce kuriózny gól po priamom voľnom kope ale bojovnosťou a nasadením sme v poslednej minute vyrovnali krásnou hlavičkou B. Rusnáka po rohovom kope. Myslím si, že za nás druhý polčas je bod z tohto zápasu spravodlivý", zhodnotil zápas Martin Pacholek, tréner ŠTK.

ŠTK Šamorín U17 - Šaľa U17 2:2 (1:1)

Góly ŠTK: Simandl, Rusnák