10443427 10152497262963235 6624161399910661918 n

V 5.kole III.dorasteneckej ligy naši mladší dorastenci podľahli v Partizánskom súperovi 3:0.

,,Do úvodu tohto zápasu sme nevstúpili veľmi dobre, keď sme strácali veľa jednoduchých prihárvok a tím sme sa dostali aj pod tlak. Po pätnástich minútach sme sa rozohrali, avšak po školáckej chybe sme inkasovali. Naďalej sme však držali loptu a snažili sa Partizánske prekombinovať, lenže ich jednoduchý a kolmý spôsob na nás platil a do polčasu zvýšili z brejku na 2:0. Po prestávke sme sa o to viac tlačili pred bránku Partizánskeho, ale kľud v zakončení sme v sobotu nenašli a naopak súper po jednom z protiútokov zvýšil na konečných 3:0. V tomto zápase nám najviac chýbala efektivita zakončenia a maximálne nasadenie, ktoré sme ukázali v predošlom zápase proti súperovi zo Šale. Na druhú stranu musím povedať, že to bol náš piaty zápas za posledných 13 dní, čo sa taktiež odzrkadlilo na ihrisku", povedal na konto svojich zverencov Martin Pacholek, tréner ŠTK.

Partizánske U17 - ŠTK Šamorín U17 3:0 (2:0)