Starší dorastenci zvíťazili v 9. kole druhej ligy dorastencov nad Petržalkou.

Šamorínčania sa ujali vedenia v 25. minúte. Po faule v pokutovom území na Rohárika nariadil hlavný rozhodca Bartko pokutový kop. Loptu si postavil na biely bod Molnár a otvoril skóre zápasu. Ďalšie góly padali až po zmene strán. Na konci krásnej akcie sa v 53. minúte z pozície pravého obrancu ocitol pred brankárom hostí Vrábeľ a strelou pomedzi nohy zvýšil na 2:0. Zverenci trénera Lukáša Kaplana zasadili tretí úder Petržalke v 61. minúte. Rohárikovu strelu ešte brankár Krížik vyrazil, ale vzápätí Páhi uložil loptu do siete 3:0. V závere stretnutia Petržalčania v 86. minúte znížili na 3:1 z pokutového kopu, ktorý premenil Horváth a dal tak zápasu konečnú výsledkovú podobu. Po výbornom výkone šamorínčanov tak prišla zaslúžená odmena v podobe víťazstva.

FC ŠTK 1914 Šamorín 3:1 FC Petržalka

Góly: 25´Molnár(11m), 53´Vrábeľ, 61´Páhi – 86´Horváth(11m)

ŽK: 50´Paštinský, 79´Kováč, 85´Borčin, 88´Hesko – 25´Sulemani, 79´Horváth

ČK: 88´Bukovinský

Zostava ŠTK: Mezovský – Kováč, Molnár, Páhi, Sármány, Stúpal(90´Shawkat), Struhár(84´Hesko), Borčin, Vrábeľ, Rohárik, Paštinský(74´Szabó)