Starší dorastenci zvíťazili v trinástom kole druhej ligy dorastu nad Interom Bratislava. Pod výhru sa podpísal dvomi gólmi Róbert Sármány.

Všetko podstatné sa odohralo v rozmedzí 75. až 78. minúty. V 75. minúte sa po kolmej prihrávke zo stredu poľa ocitol Sármány zoči-voči brankárovi Interu a ľahkým podkopnutím otvoril skóre. Vzápätí po rozohrávke zo stredu a následnej chybe hosťujúceho stopéra získal loptu Robi Sármány a šikovne uložil loptu vedľa brankára Mana 2:0. Interistom sa podarilo o dve minúty neskôr streliť kontaktný gól, keď Sládeček strelou spoza šestnástky dostal loptu za chrbát Mezovského. Šamoránčania si v poslednej desaťminútovke tesné jednogólové vedenie ustrážili a získali tri body.

FC ŠTK 1914 Šamorín 2:1 FK Inter Bratislava

Góly: 75´76´Sármány – 78´Sládeček

ŽK: 56´Števaňák

Zostava ŠTK: Mezovský – Kováč, Molnár, Sármány, Struhár(85´Bokor), Borčin, Vrábeľ(74´Dospel), Rohárik, Hesko(46´Botló), Kohút, Szabó