partneri mládeže 6

Starší dorastenci remizovali v dohrávke 15. kola druhej ligy dorastencov na domácej pôde s Dominom 2:2.

Šamorínčania mali dobrý vstup do zápasu, keď sa už v 22. minúte ujali vedenia zásluhou streleného gólu Marka Trusinu. Do polčasovej prestávky sa stav nezmenil a tak šamorínčania začínali druhý polčas s vedením 1:0. Úvodné minúty druhého polčasu im vôbec nevyšli, keď hostia v rozpätí dvoch minút otočili stav zápasu. V 47. minúte vyrovnal Keszöcze a 49. minúte strelil vedúci gól Domina Takács. V ďalšom priebehu sa hra prelínala z jednej strany ihriska na druhú. V závere stretnutia si šamorínčania vytvorili tlak z čoho vyústil pokutový kop, ktorý premenil Fabián Fatona a dal konečnú podobu výsledku 2:2. Starší dorastenci tak uzavreli jeseň remízou a v zimnej prestávke budú na 13. mieste so ziskom 14. bodov. V pätnástich zápasov zaznamenali 3 víťazstvá, 5 remíz a 7 prehier so záporným skóre 29:37.

FC ŠTK 1914 Šamorín 2:2 SDM Domino

Góly ŠTK: 22´Trusina, 90´Fatona (11m)

Zostava ŠTK: Németh - Lenický, Struhár, PlavnikFüle, Kotrba, SzikelaMakky(52´Csík), FatonaTrusinaPsotka(62´Kiss)