img 2962

V prvom kole III. dorasteneckej ligy, starší dorast nestačil na Brvnište a vonku im tak podľahol 3:1

,,V prvom zápase sezóny sme nastúpili proti súperovi z Brvnišťa. Očakávali sme, že súper sa bude chcieť presadiť hlavne nasadením a húževnatosťou. Celý zápas sme boli kombinačnejším družstvom, no v prvom polčase sme nepremenili tri vyložené šance, následne po individuálnej chybe sme dostali gól. Do druhého polčasu sme chceli oživiť hru v krajných vertikálach, čo sa nám aj darilo, keď hlavne pravá strana bola ofenzívna a z nej sme aj dali vyrovnávajúci gól. Po našich chybách sme však ešte dvakrát inkasovali a tak tento zápas prehrali. Najviac som sklamaný s prístupu niektorých hráčov. Takto sa o výsledok nebojuje," zhodnotil súboj Marián Nincz, tréner ŠTK.

Brvnište U19 - ŠTK Šamorín U19 3:1

Góly ŠTK: Petrík