1912282 10152497261068235 4997605602773062526 n

V 22.kole tretej ligy staršieho dorastu sa naši chalani predstavili na domácej ploche proti tímu zo Šurian, ktorý porazili v pomere 6:0.

,,Prvá polhodina zápasu bola najkvalitnejšou z pohľadu spôsobu hry aký chceme predvádzať a jej prvkov za môjho pôsobenia pri mužstve. Chlapci plnili úlohy, pridali veľa pohybu, kvalitne prihrávali a čo bolo najdôležitejšie, zlepšili sme prvý dotyk s loptou, s čím sme mali v minulých zápasoch menší problém. Gól sme strelili však až v 24. minúte, keď po odkope Rovdera Ramirez preukázal svoje individuálne futbalové schopnosti. Od streleného gólu do prestávky nastal v našom tíme útlm, súpera sme pustili do hry, avšak počas celého zápasu naši brankári nemali ťažký zákrok. V druhom polčase sme sa vrátili k hre z prvej polhodiny a prinieslo to päť gólov po pekných kombináciách. Škoda len, že sme opäť poslednú štvrťhodinu hry "vypustili", čo sa nám môže v budúcnosti vypomstiť pri vyrovnanom zápase. Verím, že chlapci pochopili, že zápas trvá 90 minút a treba hrať a behať počas celého zápasu, iba tak budú ako hráči ďalej napredovať," zhodnotil duel Marián Janšák, tréner ŠTK.

U19: ŠTK - Šurany 6:0 (1:0)

Góly: 3 Ramirez, Kálmán, Gajdacs, Juhos

Zostava: Rovder (75.Cocher) - Nyársik (56.Petrík), Vasi, Červenák, Mik.Nagy - Kálmán, Sucháň, Ramirez (67. Remža) - Mészáros, Juhos, Gajdacs