stkmladez

Na internetovej stránke ŠTK a taktiež pri informovaní našich fanúšikov na sociálnej sieti Facebook nastali v nedávnej dobe dôležité zmeny. 

Na populárnej sieti Facebook vznikla nová stránka s názvom FC ŠTK 1914 Šamorín-Mládež IFI Youth, na ktorej sa venujeme zverejňovaniu príspevok iba o mládežníckych výberoch ŠTK. Budeme radi za každé nové "páči sa mi to" pre túto stránku, keďže momentálne sa len rozbieha. Túto stránku si môžete rozkliknúť v tomto linku, alebo si do vyhľadávania na Facebooku zadáte názov stránky. Ponúkame vám tam aktuálne informácie o všetkých mládežníckych tímoch, reporty zo všetkých zápasov, fotografie, programy tímov a veľa ďalších vecí. Jednoducho napísané, ak budete sledovať túto stránku, nič zo života našich mládežníckych kategórií vám už neujde. Každý "like" na stránke prispeje k jej popularizácií a spôsobí vyšší dosah našich príspevkov. 

Zmeny nastali aj na internetovej stránke www.stksamorin.sk. Od novej sezóny vám chceme prinášať viac článkov a informácií, či už ide o kategóriu mužov, alebo o mládež. Príspevky by sa však prekrývali, tak sme sa rozhodli ponechať informácie o našom Á-čku na hlavnej stránke ŠTK. Všetko, čo sa týka mládežníckych družstiev nájdete po kliknutí na kolonku "MLÁDEŽ" v hornom rade na hlavnej stránke ŠTK. Ponúkame vám tam články o všetkých zápasoch, ktoré naši mládežníci odohrajú a taktiež sezónne štatistiky všetkých hráčov, program zápasov či tréningové plány jednotlivých kategórií. 

Ďakujeme za podporu našim fanúšikom a dúfame, že s ponúknutými zmenami budete spokojní. 

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.