18836040_2004053896489138_5396848167392173994_n_1.jpg

Starší žiaci B včera nestačili na súpera z Nového Mesta a podľahli mu 1:2.

Nové Mesto Bratislava U14 - PFA ŠTK Šamorín U14 2:1 (1:0) 

Futbalisti ŠTK vstúpili do duelu aktívnou hrou, prvý gól si však pripísali domáci Novomešťania. Od 26. minúty ŠTK prehrávalo. ŠTK sa najmä v druhom polčase snažilo o vyrovnanie, prichádzali aj dobré šance. V 45. minúte sa presadil šamorínsky kapitán Adrián Hudecz. 10 minút pred koncom stretnutia sa však domácim podarilo opäť dostať do vedenia. Naša U14 sa napriek dobrému záveru už nedokázala strelecky presadiť a domov odchádzala bez bodov.

V najbližšom 8. kole majú Šamorínčania voľno. Ďalší zápas by mali hrať až 7.10. proti Mostu pri Bratislave. Šamorínu sa zatiaľ nedarí podľa predstáv. Z 8 zápasov získali len jeden bod a sú momentálne na predposlednom mieste tabuľky. 

Zostava ŠTK: Valacsai - Hollosy, Lépes, Stojka, Sípos (55. Both), Bartal, Nyári, Škoda, Jakúbek (41. Janoško), Hudecz, Kucsera

Góly ŠTK: Hudecz

Lukáš Rovder, tréner ŠTK: "Prvý polčas sme začali veľmi aktívne, v prvej päťminútovke sme mali 2 gólové šance. Súpera podržal brankár. Hra sa následne začala viac vyrovnávať, avšak náš tím mal viac z hry. Viackrát chýbala skoršia finálna prihrávka ku šanci alebo gólu. Súper dal gól z nebezpečnej kontry. Po polčase sme stupňovali tlak, pokračovali v dobrej hre, hlavne čo sa týka ofenzívy. Hudecz dal po peknej individuálnej akcií gól. Súpera sme víťazným gólom nezlomili, práve naopak, skóroval druhýkrát 10 minút pred koncom. Záverečné minúty sa hrali na súperovej polovici, napriek veľkému tlaku Nové Mesto odolalo a vyhralo."

 

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.