18836040_2004053896489138_5396848167392173994_n_1.jpg

Futbalisti starších žiakov B odohrali za posledný týždeň ďalšie dva ligové zápasy. Bohužiaľ tieto zápasy nezvládli a v ani jednom nezískali body. Vo štvrtkovom zápas v Jarovciach naši futbalisti nezachytili úvod. "Do prvého polčasu sme nastúpili zabudnutí v kabíne. V prvých 10 minútach sme dostali gól po priamom kope, kde sme zle prebrali hráčov súpera. Navyše sa súper dostával do viacerých šancí," zhodnotil neúspešný úvod stretnutia tréner tímu Lukáš Rovder. V 26. minúte dokázal vyrovnať Adrián Hudecz, súper však dokázal ešte pred polčasom pridať gól. "Nedokázali sme sa dostať do hernej pohody. Síce sme boli v niektorých minútach lepším tímom, nevedeli sme finalizovať akciu," komentoval priebeh stretnutia lodivod Rovder. Krátko pred koncom stretnutia ešte súper navýšil stav. 

V sobotu do Šamorína prišiel predposledný tím tabuľky. ŠTK však ako posledný tím nedokázal ani proti tomuto súperovi uspieť. Prehrali vysoko 1:7, keď jediný gól stretnutia strelil futbalista Áčka Erik Nyári. 

Pozajtra sa znova žiaci predstavia doma, tentokrát proti štvrtému tímu tabuľky, seneckému béčku. O 15:30 sa naša U14 znova pokúsi o zisk nejakých bodov. 

TJ Jarovce U15 - PFA ŠTK Šamorín U14 3:1 (2:1) 

PFA ŠTK Šamorín U14 - FK Slovan Most pri Bratislave U15 1:7 (0:5)

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.