Počas týždňa sa futbalisti U14 konečne mohli tešiť z výhry. V senci porazili miestne MŠK.

MŠK Senec U14 - PFA ŠTK Šamorín U14 2:3 (0:1)

Naši futbalisti sa postavili proti druhému seneckému tímu v lige. V 13. minúte dokázal otvoriť skóre Šamorínčan Štefan Sípos. Najtesnejšie vedenie vydržalo do polčasového hvizdu. V úvode druhého polčasu domáci vyrovnali. Nerozhodné skóre však netrvalo dlho a Radoslav Sipos znova poslal ŠTK do vedenia. Ten istý domáci strelec dokázal znova vyrovnať, 8 minút pred koncom však prišiel čas pre Kristiána Radiča, ktorý definitívne zariadil víťazstvo pre ŠTK.

Tento víkend sa neodohralo pôvodne naplánované kolo, ktoré sa bude dohrávať. Najbližšie sa naši chalani predstavia v sobotu o 10:00 v x-bionic sphere v Šamoríne proti Malinovu.

Zostava ŠTK: Valacsai - Hollosy, Lépes, Š. Sipos, Radič, R. Sipos, Hudecz, Kempský, Chmelo, Nyári, Jakúbek

Striedajúci: Janoško

Góly ŠTK: Š. Sipos, R. Sipos, Radič

Lukáš Rovder, tréner ŠTK: "Znova sme nastúpili v oklieštenej zostave. Po peknej individuálnej akcií sme dali gól, ale inak to bolo z našej strany zbrklé, nevidel som v akciách potenciál. Druhý polčas bol možno o niečo lepší. Súper mal nejaké šance, ktoré vychytal brankár Valacsai. Na 2:1 sme dávali po utešenej akcií zakončenej Radoslavom Siposom. Po rýchlom dorovnaní rozhodol Radič. Síce sme vyhrali, ale z výkonu som sklamaný."