Na ŠTK do 14 rokov čakal cez víkend náročný súper z Malinova. Našim hráčom zápas nevyšiel a prehrali vysoko 0:9

PFA ŠTK Šamorín U14 - TJ Malinovo U15 0:9 (0:3)

Šamorínčania proti súperovi z hornej polovice tabuľky odohrali kvalitný prvý polčas. Napriek tomu, že mali od začiatku zápasu nevýhodu o jedného hráča, dokázali držať s Malinovom vyrovnaný krok. Horšie to však bolo v druhom polčase, kde sa naplno rozbehla mašinéria Malinova a prejavila sa únava desiatich hráčov ŠTK. Hostia nastrieľali priechodnej šamorínskej obrane celkovo 9 gólov, Šamorínčanom sa nepodarilo ani raz skórovať.

Dnes popoludní odohrajú hráči U14 posledný zápas v jesennej časti súťaže. V Záhorskej Bystrici si zahrajú o 15:00. Záhoráci sú v tabuľke o niekoľko miest nižšie ako Malinovo. Veríme, že Šamorínčania zabodujú a ukončia jeseň úspešne.

Zostava ŠTK: Valacsai - Hollosy, Lépes, Š. Sípos, Radič, R. Sipos, Hudecz, Kempský, Chmelo, Janoško

Žlté karty ŠTK: Hudecz

Lukáš Rovder, tréner ŠTK: "Prvý polčas nebol vôbec zlý. Súper bol lepší a snažili sme sa hrať zo zatiahnutej obrany. Loptu mal na nohách viac súper ako my, ale nemal toľko šancí. Nebolo ani vidieť, že nás bolo po celý zápas o jedného menej. V druhom polčase sme sa úplne rozsypali. Dostávali sme hlúpe góly, obrana nefungovala ako mala. Sklamaný som z toho, že niektoré góly sme súperovi darovali. Čaká nás dohrávka proti Záhorskej Bystrici. Treba dať hlavy hore a dúfam že nám to najbližšie vyjde."