18836040_2004053896489138_5396848167392173994_n_1.jpg

Na ŠTK do 14 rokov čakal cez víkend náročný súper z Malinova. Našim hráčom zápas nevyšiel a prehrali vysoko 0:9

 

PFA ŠTK Šamorín U14 - TJ Malinovo U15 0:9 (0:3)

Šamorínčania proti súperovi z hornej polovice tabuľky odohrali kvalitný prvý polčas. Napriek tomu, že mali od začiatku zápasu nevýhodu o jedného hráča, dokázali držať s Malinovom vyrovnaný krok. Horšie to však bolo v druhom polčase, kde sa naplno rozbehla mašinéria Malinova a prejavila sa únava desiatich hráčov ŠTK. Hostia nastrieľali priechodnej šamorínskej obrane celkovo 9 gólov, Šamorínčanom sa nepodarilo ani raz skórovať. 

Dnes popoludní odohrajú hráči U14 posledný zápas v jesennej časti súťaže. V Záhorskej Bystrici si zahrajú o 15:00. Záhoráci sú v tabuľke o niekoľko miest nižšie ako Malinovo. Veríme, že Šamorínčania zabodujú a ukončia jeseň úspešne. 

Zostava ŠTK: Valacsai - Hollosy, Lépes, Š. Sípos, Radič, R. Sipos, Hudecz, Kempský, Chmelo, Janoško

Žlté karty ŠTK: Hudecz

Lukáš Rovder, tréner ŠTK: "Prvý polčas nebol vôbec zlý. Súper bol lepší a snažili sme sa hrať zo zatiahnutej obrany. Loptu mal na nohách viac súper ako my, ale nemal toľko šancí. Nebolo ani vidieť, že nás bolo po celý zápas o jedného menej. V druhom polčase sme sa úplne rozsypali. Dostávali sme hlúpe góly, obrana nefungovala ako mala. Sklamaný som z toho, že niektoré góly sme súperovi darovali. Čaká nás dohrávka proti Záhorskej Bystrici. Treba dať hlavy hore a dúfam že nám to najbližšie vyjde."

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.