30265082_2158617331032793_4076016778147266560_n.jpg

Šamorínčania ťahali proti vedúcemu tímu tabuľky za kratší koniec a prehrali 1:4. 

5. KOLO III. LIGY ZSFZ

TJ Horné Saliby U15 - FC ŠTK Šamorín U14 4:1 (1:0)

Našich futbalistov zaskočil bleskový gól domácich v 3. minúte. Táto situácia nakopla domácich, ktorí v prvom dejstve mali niekoľko sľubných príležitostí, ktorým zabránil skvelý Gyurkovics. Po zmene strán Šamorínčania zdvihli hlavy a v 43. minúte sa presne trafil Vilim a vyrovnal. ŠTK mohlo aj vyhrávať, ponúknutú šancu však nevyužili a domáci v 48. minúte znova naklonili vedenie na ich stranu. V posledných minútach ešte pridali dva góly a nakoniec zvíťazili rozdieľom triedy. 

Už v sobotu čaká na chalanov súper, ktorý ešte nebodoval, Slovan Nitra-Chrenová. Šamorínčania sú zatiaľ po piatich zápasoch na 10. mieste so ziskom 6 bodov. 

Zostava ŠTK: Gyurkovics - Bobovnícky, Petráš, Orosz, Jenčuš, Vilim, Szeif, Foksa, Polakovič, Válent, Kovács 

Striedali: Lasan

Gól ŠTK: Vilim

Tomáš Kállay, tréner ŠTK: "Do zápasu sme vstúpili veľmi zle a s veľkým rešpektom. Opäť to bol z našej strany zápas, kde okrem dvoch hráčov sme nesplnili žiadne nároky kladené na hru v 3. lige západ. Nebyť Gyurkovicsa, do polčasu sme mohli prehrávať rozdielom štyroch tried. Druhý polčas sme začali nebojácnejšie a výsledkom bolo len, opakujem len 7 minút hry, keď sme aj vyrovnali a následne zahodili stopercentnú šancu na zvrat v zápase. Záver už súper opäť kontroloval, kde sa mu podarilo ešte dvakrát skórovať. To, čo sme predviedli, je veľmi málo, na niektorých postoch až žalostne málo. Musíme sa poučiť z vlastných chýb a tvrdo na sebe pracovať." 

Nasledujúci zápas: 8. 9. 2018 10:00 TJ Slovan Nitra-Chrenová - FC ŠTK Šamorín 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.