V 11.kole kategória U14 vycestovala na zápas proti Bčku Nových Zámkov a vyhrali tesne 0:1.

III. LIGA SŽ U15 JV | 11.KOLO

FKM Nové Zámky - FC ŠTK 1914 Šamorín 0:1 (0:0)

Zostava ŠTK: Gyurkovics, Bobovnícky, Orosz, Petráš, Jenčuš, Novotník, Annus, Vilim, Muskolay, Szeif, Kovács (65. Steiner)

Gól ŠTK: Szeif

Tomáš Kállay, tréner U14:  Odohrali sme typický zápas o jednom góle. Prvý polčas okrem opäť našej vyloženej šance, ktorú spálil nás spalovač šancí, z našej strany neukázal nič pozitívneho. Do druhého polčasu sme ale vstúpili aj po preskupení s iným odhodlaním a dnes hlavne morálno vôľovým nasadením. Vynikal hlavne velmi agilný Szeif, ktorý svoju snahu okorenil po peknej krídelnej akcii víťazným gólom. Druhý polčas sa hral obojstranný futbal, čo ma teší, ale na druhej strane to nebol náš najlepší výkon. Aj také zápasy sú a chalani potvrdili že dokážu jeden za druhého zabojovať, za čo ich dnes chválim.

V ďalšom kole vycestujú znova chalani na zápas von, kde ich doma privíta Gabčíkovo, ktoré sa nachádza na druhom mieste tabuľky. Zápas sa odohrá 20.10. o 10:00.