u14
Futbalisti ŠTK Šamorín kategórie U14 dokázali vyhrať Samaria Cup, kde bojovali proti kvalitný prvoligovým tímom.
,,Mám veľkú radosť z nášho víťazstva. Vyhrali sme turnaj, ktorý bol veľmi kvalitne obsadený prvoligovými mužstvami. Prvý zápas hrali chalani zle, ale po dohovore sme začali hrať veľmi dobrý futbal. Chalani hrali rýchlo, kombinačne, v ofenzíve jeden proti jednému nemali žiadny problém a v defenzíve hrali dôrazne a zodpovedne. Videli sme krásne akcie a nádherné góly! Pred dvomi rokmi, keď som dostal ročník 2001, tak v Šamoríne boli piati hráči. Teraz je mužstvo schopné zdolať prvoligistov a mužstvá, ktoré majú široké mládežnícke základne. Chlapci odviedli kus veľkej roboty a teším sa s nimi! Chlapci gratulujem!!!", uviedol tréner U14 Martin Gyurasz.
 
Výsledky:
ŠTK Šamorín-Domino 0:0, Inter 1:0 (Méry), Senec 2:1 (Radványi,Méry), DAC 1:0 (Grunza), Horná Nitra 4:1 (Radványi 2, Méry 2)
 
Konečné poradie:
1.ŠTK Šamorín, 2.DAC, 3.Inter, 4.Senec, 5.Domino, 6.Horná Nitra

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.