img 20150720 161259

Na štadióne v Pomlé sa uskutočnil Samaria Camp 2015, ako súčasť letnej prípravy.

,,Zúčastnili sa na ňom prevažne hráči U14 a U13 a jeden hráč U12. Naše deti absolvovali pestrý program. Ráno to boli atletické tréningy pre zlepšenie koordinačných a rýchlostných parametrov, technické tréningy, pre zlepšenie ich futbalových schopností, množstvo mini turnajov (plážový futbal, mini futbal, nohejbal) ako aj mentálnych tréningov. K tomu mali každý deň ,,športové kino“, prehľad motivačných športových filmov či dokumentárneho filmu o živote Cristiana Ronalda,“ uviedil tréner Lukáš Luknár.

,,Keďže camp trval od rána do neskoršieho poobedia, mali sme čas aj priestor pre program, ktorý bol bohatý pre seba realizáciu mladého športovca. Musím povedať, že sa mi tu zišla dobrá partia mladých futbalistov ŠTK. Mali sme možnosť nazrieť aj do zmýšľania profesionálnych športovcov, aj do potrieb našich hráčov. Mňa ako trénera veľmi potešil prístup našich futbalistov. Zistil som, že chcú na sebe pracovať a v budúcnosti sa futbalom aj živiť. Dúfam, že im v našom klube vytvoríme také podmienky, aby sme im umožnili splniť si ich veľký sen. Cenovo som spravil Camp dostupný pre každého hráča. Za 10€/deň mali zabezpečené stravu, pitný režim, pomôcky a podmienky na kvalitné napredovanie. Preto ma v kútiku duše mrzí, že záujem prejavilo ,,len" 14 hráčov, ktorým mimochodom patrí moja vďaka za prístup. V budúcnosti chcem projekty takéhoto typu realizovať v Šamoríne, pretože cítim a viem, že šamorínske deti majú okrem talentu aj veľké srdce, a to si zaslúži podporu,“ dodal tréner a vedúci projektu Lukáš Luknár.

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.