bum

Futbalisti ŠTK Šamorín B dosiahli ďalší triumf. V 5. kole VII. ligy vyhrali na ihrisku OFK Ohrady 5:2 a naďalej sú stopercentní.

Prvý polčas bol vyrovnaný, hosťom sa nedarilo. K výraznému zlepšeniu prišlo po zmene strán. Za štyri minúty dalo Mliečno dva góly a rozhodlo a osude duelu. Náš kanonier Juraj ,,Bum-bum“ Kuba pokračuje v skvelej sérií: skóroval v každom zápase.

Gábor Straka, tréner ŠTK Šamorín B: ,,Začiatok zápasu sme prespali, domáci sa ujali vedenia. A pritom sme hráčov upozorňovali, aby boli koncentrovaní od úvodného hvizdu rozhodcu. Našťastie, ešte pred prestávkou sme vyrovnali zo štandartky. Po zmene strán sme dominovali, hrali sme dobre a dali štyri góly. Rozhodla aj fyzická pripravenosť tímov.“

Ohrady – ŠTK Šamorín B 2:5 (1:1)

Góly: 3. a 87. D.Csánó – 26. P.Nagy, 49. Kuba, 53. Špánik, 68. Mezzei, 80. Vozár.

ŽK: Laboda – Kvassay

Rozhodoval: Szőke

Diváci: 100

ŠTK Šamorín B: Rovder – Kvassay, Vozár, Mezzei, Kuba (71. Csutora), Méry, P.Nagy (61. Horváth), Fodrek, J.Nagy, Špánik, Bugár (68. Csiba).