majstri

V šlágri jesennej časti VII. ligy futbalisti ŠTK Šamorín B remizovali v Padáni 2:2. Rok 2017 ukončili na prvej priečke, pred druhým Dolným Štálom majú trojbodový náskok.

Hostia mali výborný vstup do zápasu, avšak ešte do prestávky domáci za tri minúty otočili skóre. Po zmene strán naše béčko po krásnej akcií vyrovnalo a stanovilo konečné skóre.

Gábor Straka, tréner ŠTK Šamorín B: ,,Začali sme tak, ako sme chceli. Rýchlo sme dali gól. Potom sme chceli hrať zo zabezpečenej obrany a vyrážať do protiútokov. No nebolo tak. Hrali sme alibisticky, rýchlo sme sa zbavovali lôpt. Mal som taký pocit, že gól nám uškodil. Síce Padáň sa nedostal do šancí, podarilo sa mu otočiť skóre. Najprv trafil z priameho kopu z 25-cih metrov. Myslím si, že sme podcenili situáciu. A pritom som hráčov na strelca upozorňoval. Druhý padol po rohu. Po zmene strán sme po krásnej akcii vyrovnali. Celkovo sme hrali kŕčovito, nebolo to ono. Treba si chlapsky priznať, že nezaslúžili sme si vyhrať.“

Padáň – ŠTK Šamorín B 2:2 (2:1)

Góly: 40. Bíró, 43, Vörös – 6. Sárkány, 67. Rigó

ŽK: Lukács, Bíró – Vasi, Fodrek, Méry, Špánik, Kuba

Rozhodoval: Kövér

Diváci: 50

ŠTK Šamorín B: Rovder – Sárkány, Kvassay (63. Mezzei), Vozár, Vasi, Kuba, J. Nagy (76. Horváth), Méry, Fodrek, Rigó, Špánik.