spano

Futbalisti béčka ŠTK Šamorín skvelou hrou vyškolili tím Zlatých Klasov (4:1). Tím, ktorý pôsobí v V. lige, zdolali na ihrisku v Dunajskej Lužnej.

,,Začali sme dobre, no potom dominoval súper. Hral agresívnejšie. Nám chvíľku trvalo, kým sme sa mu vyrovnali. Po dvadsiatich minútach bol zápas opäť vyrovnaný. Ešte v prvom polčase sme sa ujali vedenia, keď po rohu trafil Špánik. Po zmene strán síce Zlaté Klasy vyrovnali, no potom prišla naša výborná, kombinačná hra. Dali sme tri pekný góly a zaslúžene sme vyhrali. Teší ma, že v druhom polčase sme boli lepší aj kondične,“ povedal Gábor Straka, tréner tímu z Mlična.

Naše družstvo sa najbližšie predstaví v sobotu proti Vrakuni.

Zlaté Klasy – ŠTK Šamorín B 1:4 (0:1)

Góly: Špánik, G.Kálmán, I.Kálmán, Vasi

ŠTK Šamorín B: Rovder – Patrik, Horváth, Vozár, Bugár – Teru – Mezzei, I.Kálmán, Vasi, G.Kálmán – Špánik. Striedali: Méry, Fodrek, Kvassay.