tejfalu111

Ak šamorínski futbaloví fanúšikovia sa na jeseň chceli zabávať, vidieť krásne akcie a góly, tak navštevovali zápasy šamorínskeho béčka v Mliečne. Rezervný tím modro – bielych sa stal víťazom prvej časti VII. ligy. Vyhral všetky domáce zápasy a celkovo dal 49 gólov. V nedeľu sa domácim zápasom proti Trstenej na Ostrave (10.30 hod) začne odvetná časť súťaže.

,,Na prípravu sme mali vynikajúce podmienky. Mohli sme využívať športoviská X-Bionic Sphere, trénovali sme aj na umelej tráve. A to je veľká vec pri tíme VII. ligy,” uviedol tréner nášho béčka Gábor Straka. ,,Nepríjemnosťou boli choroby a zranenia. Napríklad Ďuri Kuba už dlhší čas zápasí so svojim zraneným členkom. S prístupom hráčov som bol počas prípravy spokojný,” pokračoval náš kouč.

Počas zimnej prestávky sa zvýšila sila tímu. Do Mliečna prišli kvalitní hráči: István a Gergely Kálmán, Nicolas Teru, Csaba Horváth a Patrik Johancsik. Béčko hralo prípravné zápasy iba proti tímami z vyšších súťaží. S akými výsledkami? Iba treťoligová Dunajská Lužná a Veľké Dvorníky (VI.) zdolali rezervu ŠTK. ,,Chceme urobiť všetko, aby sme sa stali víťazom siedmej ligy,” dodal Gábor Straka.

 

Jarný program ŠTK B:

ŠTK B – Trstená (11.3.)

Trh.Hradská – ŠTK B (18.3.)

ŠTK B – Blahová (25.3.)

Dolný Štál - ŠTK B (31.3.)

ŠTK B – Ohrady (8.4.)

Mierovo – ŠTK B (15.4.)

ŠTK B – Rohovce (22.4.)

Blatná n/O - ŠTK B (29.4.)

ŠTK B – Trnávka (6.5.)

Pôt.Lúky - ŠTK B (12.5.)

ŠTK B – Pataš (20.5.)

ŠTK B – Padáň (27.5.)

Čil.Radvaň - ŠTK B (2.6.)

facebook_page_plugin