Financovanie športových aktivít všetkých družstiev je veľmi náročné. Zabezpečujeme ho prostredníctvom novovzniknutej organizácie FC ŠTK1914 Šamorín a.s., ktorá prebrala športové aktivity klubu od sezóny 2011/2012 a prostredníctvom existujúceho občianskeho združenia. Ročný rozpočet klubu je cca 250 tisíc Eur.Je členený na jednotlivé vekové kategórie, a jeho plnenie je sledované prostredníctvom ekonómky s mesačnou frekvenciou. Účtovníctvo je ročne auditované. Financie potrebné na bezproblémový chod klubu zabezpečujeme pomocou sponzorov, podporovateľov, z príspevku mesta Šamorín, prostredníctvom darcov 2% dane z príjmu, z príjmu bufetov na ihrisku, zo vstupného a z členských príspevkov.

 

Pre naplnenie smelých plánov a cieľov je potrebná širšia podpora z oblasti podnikateľského prostredia a občanov mesta Šamorín. Rozšírenie portfólia podporovateľov a priaznivcov šamorínskeho futbalu je základom úspechu celého projektu.

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin